Witamy w serwisie

O nas, czyli czym jest serwis 4programmers.net

4programmers.net jest serwisem www stworzonym dla programistów, administratorów, webmasterów, słowem - dla ludzi związanych z branżą IT.
Podstawą działalności serwisu jest społeczność wokół której funkcjonujemy. I Ty możesz zostać jej częścią.
Jeżeli interesuje Cię tematyka programowania, jesteś programistą lub chciałbyś nauczyć się programować, to trafiłeś we właściwe miejsce.


Zadaj pytanie oraz dziel się doświadczeniami na forum

Zadawaj pytania na forum oraz dziel się doświadczeniami.

Oceniaj posty i wątki jeżeli uwazasz je za interesujące. Pozwala to innym użytkownikom zorientować się, która odpowiedź ma większą wartość zdaniem społeczności.


Już dzisiaj zacznij pisać własnego mikrobloga

Każdy zarejestrowany użytkownik może prowadzić własnego mikrobloga. Jeżeli masz jakieś ciekawe przemyślenia, chce podzielić się ciekawym linkiem, projektem - utwórz wpis na mikroblogu. Pozostali użytkownicy będą mogli to przeczytać oraz subskrybować Twoją aktywność.


Już dzisiaj stwórz swój profil programisty

Stwórz swój profil programisty i zacznij aktywnie korzystać z serwisu. Wraz z aktywnym korzystaniem z serwisu rośnie Twoja reputacja (liczona w punktach) przez co Twój profil może być bardziej atrakcyjny dla potencjalnych pracodawców. Otwiera to również przed Tobą nowe funkcje, dostępne dla bardziej aktywnych użytkowników.