Expert Summit 2020 - All about Microsoft technologies

Adam Boduch

Zaproszenie na konferencję online Expert Summit 2020 - All about Microsoft technologies

***

Expert Summit 2020 - All about Microsoft technologies to VIII. edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. W tym roku konferencja odbywa się w formie transmisji online. Skierowana jest do wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej oraz studentów kierunków technicznych, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, designerów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu.

Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez pracowników Microsoft, Microsoft MVP oraz kluczowe postacie z polskiej branży IT. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.

Rejestracja dla uczestników: www.expertsummit.pl

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online.

Zaplanowaliśmy ją na 5 listopada 2020 r. Przewidujemy +2000 uczestników (liczba cały czas rośnie), 4 ścieżki technologiczne (Azure, DevOps, . NET oraz Business intelligence /
Machine Learning / AI) i 20 prelegentów.

0 komentarzy