Grzegorz Kotfis
dziś, 08:34

Jak przekwalifikować się i zostać programistą? Mój gość Karol Grabowski dzieli się swoją drogą jaką przeszedł zmieniając zawód z radcy prawnego na programistę. Kawał cennej wiedzy, doświadczenia szczególnie dla osób które są na początku tej drogi. Osoby z większym doświadczeniem z tej rozmowy mogą wynieść coś na temat mentoringu, feedbacku - czyli jak można wspierać osoby wchodzące do branży. W rozmowie pojawiają się również bootcampy o których tak głośno tutaj toczy się dyskusja :) Mały spoiler - mój gość uczestniczył w takowym. Ale nie będę zdradzał szczegółów - zapraszam do wysłuchania.
Dodam tylko, że odcinek w żaden sposób nie jest sponsorowany. Wszystkie pojawiające się w nim nazwy kursów, firm wynikają z osobistych poszukiwań i doświadczeń Karola.
Także mam nadzieję, że udało się w rzetelnie przedstawić tą historie.

https://devsession.pl/japrogramista-4/

#podcast #naukaprogramowania

Pinek
wczoraj, 22:10

Jutro idę na laserową korekcję wzroku, mam nadzieję że jeszcze będę zdolny pisać posty na tym forum ;)

Adam Boduch

Daj znać jak poszło. Też jestem ciekaw tematu :)

superdurszlak
wczoraj, 21:55

Jak ktoś tu się choć troszeczkę interesuje "modelarstwem" i symulacjami, to może go zaciekawi moje dzisiejsze znalezisko - Pythonowy framework open source do Smooth Particle Hydrodynamics, tutaj link na GH :)

Chyba trzeba będzie potestować to w przerwie świątecznej albo międzysemestralnej - czy używalne i czy wyrabia z ciut większymi problemami ;)

ElGato

Święta zapowiadają się niezwykle ciekawie :D

superdurszlak

Uczelnia nieczynna, w pracy trzeba było wykorzystać urlop, coś trzeba robić :v