Mendoza
dziś, 15:03

Już w przyszłym tygodniu będę miał przyjemność prezentować temat "Jak dostosować Navigation Bar w Xamarin.Forms per platforma?" na spotkaniu Xamarin Warsaw Mobile Developers. Zobaczcie opis sesji:

Czyli jak dodać przycisk zamykający modalny widok. Temat wydaje się prosty, ale czy aby na pewno? Wspólnie zwiedzimy kod źródłowy Xamarin.Forms i zobaczymy jak Navigation Bar działa od środka. Pokażę problemy i opracowane przeze mnie sposoby rozwiązania.

🗓 Kiedy: środa 27 czerwca 17:45
📍Gdzie: biuro firmy Appriss, biurowiec Warsaw Corporate Center, ul. Emilii Plater 28

Na spotkanie możecie zapisać się przez Meetup👇 Widzimy się już za parę dni 👋

https://www.meetup.com/Xamari[...]eDevelopers/events/251694540/

Ze względu na duże zainteresowanie musieliśmy ograniczyć ilość miejsc do 40. Prosimy o przemyślane zapisy 😊 Dzięki!

#Warszawa #Xamarin #Meetup

jarekr000000
2018-06-22 17:20

Ależ miałem gorącą dyskusję z Joshem Longiem. Na temat beanów, temat ten sam co zawsze.
Dostałem namiary na ciekawy projekt, który robią :
https://github.com/spring-projects/spring-fu

Coraz lepiej (mniej magicznie) to wygląda, aczkolwiek Josh nie może ogarnąć, że mogę nawet lubić springa ale nie lubić Beanów :-)
Bo niby tracę dużo czasu na pisanie bezensownego kodu, w jakiś wielkich aplikacjach. Ale niestety dyskusja o abstrakcyjnych wielkich aplikacjach gdzie masz setki autowiredów jest trochę bez sensu - już na tym forum to przerabialiśmy.

Shadov

@katelx: Punkt 3, jestem nowy, więc można mi wyjasnić to i owo, poproszę :) Bo dla mnie jak się pisze np. w typowej JavaEE to faktycznie tak trzeba i już.

jarekr000000

@Shadov zacznijmy od tego czemu w ogóle chciałbyś pisać w typowej JavaEE?

Pitrek1991
2018-06-22 16:06

Hej, chyba niewiele osób zdaje sobie sprawę jak olbrzymia może być rotacja ludzi w sektorze IT i i pochodnym... W miejscu, w którym jestem obecnie od marca 2017 za moich czasów odeszło ponad 20 osób... z czego 80% znałem naprawdę dobrze. Doliczając zespół, w którym jestem aktualnie (zacząłem od października 2017), to od końca listopada do 30. czerwca odejdzie łącznie 5 osób. Team liczył w granicach 10 osób. Musiałem gdzieś wylać swoje żale, bo po niecałym 1,5 roku muszę przyznać, ze nie lubię takich rotacji. Powód wszystkim znany skąd takie zmiany, chodzi o $$$. Firma płaci miernie specjalistom, to jest fakt. Ja sam po awansie stąd uciekam, bo nie zamierzam żyć na samej cebuli. Pozdrawiam i przepraszam za mój bul d**y... :)

somekind

Po co czekasz na awans?

czysteskarpety

nie prościej było odejść z tymi 80% miałbyś znajomych w nowym miejscu i więcej $, dwie pieczenie na jednym