4programmers.net
2019-02-07 08:24

Dziś zmieniliśmy system kolorowania składni. Niestety musielibyśmy się pozbyć starej biblioteki do parsowania składni po stronie backendu, na rzecz biblioteki parsującej po stronie frontendu. Więcej informacji możecie znaleźć we wpisie na forum: https://4programmers.net/Foru[...]322400-wymiana_geshi_na_prism

Jako bonus dodaliśmy numerowanie linii w przypadku listingów dłuższych niż 5 linii.

#coyote #4programmers.net

LukeJL

@Michał Kuliński ja to znam z Nietzschego, ale Nietzsche się inspirował Heglem, więc możliwe, że po prostu sforkował jego ideę.

4programmers.net
2019-01-23 07:02

Podnieśliśmy wersję webpacka do 4 oraz pozbyliśmy się całkowicie gulpa. Zmiana jest dość duża więc bądźcie czujni gdyby gdzieś nie zadziałały JavaScripty :)

#coyote #4programmers.net #webpack

czysteskarpety

Tym bardziej, że nie ma jakże dynamicznego tenora - furiosa to tym bardziej trzeba monitorować i to czynić będę.

4programmers.net
2019-01-07 16:43

Poprawiliśmy funkcjonowanie sekcji "Ostatnia aktywność" na stronie głównej. Więcej o zmianach można poczytać we wpisie: Ostatnia aktywność na forum

#coyote #4programmers.net

jarekr000000

@cerrato: Że też chciało Ci sie pisać ten cały syf podpisując się głupimi nickami tylko po to, żeby przekonać ludzi do idei. Troche szacun, trochę straszne.

cerrato

Nicki są generowane automatycznie, moja jest tylko treść postów ;)

4programmers.net
2019-01-07 11:48

Dyskusja o tym, czy użytkownicy anonimowi powinni mieć możliwość pisania na forum, czy też nie, toczyła się od lat. Ostatnio zdecydowaliśmy się na dość ważny i krok i zamknęliśmy kategorię Newbie.

Czas na kolejny ważny krok i blokadę użytkowników anonimowych. Spójrzcie na wyniki ankiety w wątku: Zablokujemy możliwość pisania osobom anonimowym / niezalogowanym? Zdecydowana większość z Was opowiada się za całkowitą blokadą możliwości pisania przez osoby nieposiadające konta. W dużej mierze ma na to wpływ ilość wulgarnych wpisów, spamu czy ogólnie - bezwartościowych postów pisanych przez użytkowników niezalogowanych.

Od jakiegoś czasu użytkownicy anonimowi nie mogą pisać w działach takich jak Off-Topic, Społeczność, Flame czy Coyote. Czas pójść za ciosem i wprowadzić takie ograniczenie dla pozostałych kategorii.

Wobec tego, z końcem tygodnia zablokujemy możliwość pisania osobom niezalogowanym. Oczywiście, w przypadku osób posiadających konta - nic się w tej kwestii nie zmieni.

#4programmers.net

tdudzik

@tdudzik: ja już spełniam kryteria nieanonimowości @somekinda :D miałem na myśli że niektórych łatwo wystalkować mimo nicku. Chociaż niektórzy dobrze się ukrywają. :)

4programmers.net
2018-12-17 16:30

Drodzy użytkownicy. Z końcem roku zamykamy kategorię Newbie.

Więcej o tym pomyśle można poczytać w wątku: Co myślicie o likwidacji kategorii Newbie?

#4programmers.net

Akihito

@Aryman1983: jak chce sie w webie pisac to trzeba cos z JS ruszyc xD a Angular na chwile obecna w porownaiu do jakiegos Jquery to jest mega pozytywny przeskosk ;)

Aryman1983

@Akihito: coś mu spada popularność np. do takiego Reacta ale jak stawiają na TS to o wiele milej się pisze :-)

4programmers.net
2018-11-15 07:31

Nie wiem czy zauważyliście, ale na liście wątków od zawsze wyświetlana była nazwa kategorii, z której wątek został przeniesiony. Usunęliśmy tę informację, aby zwiększyć ilość miejsca na tytuł wątku. Taka mała zmiana na dziś. :)

#4programmers.net

czysteskarpety

Mały krok dla zwykłego użytkownika, ale jakże wielki w kierunku doskonałości.

4programmers.net
2018-11-09 11:29

Drodzy użytkownicy 4programmers.net. Utworzyliśmy ostatnio na forum kategorię Embedded. Zapraszamy do tworzenia wątków w tym dziale.

#4programmers.net

Aryman1983

to ja jeszcze poproszę o kategorię Bootcamp :-)

several

Ktoś się napracowął z poprzenaszaniem tematów :)