Adam Boduch
2017-12-07 07:41

Ciekawostka: mawiają że Delphi umarło, a tymczasem na ogłoszenie Programista Delphi złożyło aplikacje +20 osób.

#4programmers.net

Adam Boduch

@WhiteLightning: można o tym pomyśleć :) Pierwszy post na forum to 18 lutego 2002.

student pro

@LukeJL: no właśnie też mnie to zdziwiło, w ogóle nie słyszę o tych językach od kilkunastu lat, a tutaj okazuje się, że wciąż żyją

4programmers.net
2017-11-15 09:18

Patronujemy dwóm książkom, które ukazały się niedawno nakładem wydawnictwa PWN. Mowa tutaj o Język C# 6.0 i platforma .NET 4.6 oraz Inżynieria wymagań. Wkrótce też będziemy mieli dla Was kilka egzemplarzy do rozdania.

#4programmers.net

szydlak

PWN podaje takie wymiary 20.5x28.5cm. Wygląda na standard A4 raczej.

maxus_pl

standard to chyba B5, faktycznie jest A4 i jest za duża, czcionka jak dla babci, po prostu jest nieporęczna ;-], jeszcze jedna rzecz mnie irytuje, tekst nie jest wyjustowany, źle się to czyta ;/, chyba, że akurat taki rozdział czytałem wczoraj.

4programmers.net
2017-11-06 07:14

Czasami zdarza się że użytkownicy "demolują" własne posty, usuwając z nich treść. Cały wątek wtedy traci spójność i sens, a moderatorzy nie zawsze mogą wyłapać tego typu przypadki. Dlatego też wprowadziliśmy małą zmianę: usuwanie oraz edycja postu możliwa jest tylko wówczas, gdy nasz post jest ostatnim w danym wątku*.

*Nie dotyczy to użytkowników z reputacją >= 100 pkt. Oni mają uprawnienia aby edytować swoje posty.

#4programmers.net #coyote

Haskell

"*Nie dotyczy to użytkowników z reputacją >= 100 pkt. Oni mają uprawnienia aby edytować swoje posty." - a jak ktoś ma 3000 pkt to jeszcze może edytować nie swoje? :D

LukeJL

na jakimś portalu tak jest (nie wiem czy nie na SO przypadkiem)

4programmers.net
2017-10-11 21:38

W nocy z poniedziałku na wtorek (godz. 00:00) nastąpi krótka przerwa w dostępie do serwisu, spowodowana pracami na serwerze.

#4programmers.net

Azarien

a nie można o czwartej, kiedy większość już śpi? ;-)

4programmers.net
2017-07-26 07:56

Dodaliśmy drobną funkcjonalność w module Praca. Mianowicie zapamiętywanie wyboru użytkownika jeżeli chodzi o sortowanie ofert. Wolisz, aby oferty były posortowane według daty? Nie ma problemu. Od teraz pamiętamy Twój ostatni wybór i przy kolejnej wizycie sortujemy oferty w ten sam sposób.

#4programmers.net #coyote

4programmers.net
2017-06-22 08:00

Kolejna drobna zmiana w module Praca. Do tej pory, w filtrach po lewej stronie mogliście znaleźć listę technologii po których można było filtrować oferty. Lista ta była tworzona w oparciu o tagi przypisywane od ofert pracy, stąd też zawierała takie pozycje jak linux, czy git. Patrząc na statystyki kliknięć można było odnieść wrażenie, że tego typu pozycje Was nie interesowały, a skupiacie się bardziej na językach programowania. To po nich chcecie filtrować oferty pracy.

Stąd też lista ta została zawężona jedynie do języków programowania. Wkrótce, obok nazwy języka, dodamy tam również małą ikonkę z logo danego języka. ;)

#coyote #4programmers.net

4programmers.net
2017-06-20 08:02

W wątku https://4programmers.net/Foru[...]as_ten_przyklejony_breadcrumb sugerowaliście wyłączenie znikania przyklejonego breadcrumba. Spróbowaliśmy. Mamy nadzieje, że jest to dobra zmiana :)

#coyote #4programmers.net

4programmers.net

Pewnie żeby się dało. Po prostu nikt tego wcześniej nie zgłosił. Zapraszamy do działu http://4programmers.net/Forum/Coyote na forum albo od razu - zgłoszenie buga na github: https://github.com/adam-boduch/coyote Dzięki!

furious programming

Dobra zmiana, bo okruszki nie pojawiają się znienacka, więc i kliknięć przypadkowych już nie będzie. :]