4programmers.net
2018-01-11 20:33

Jakiś czas temu zablokowaliśmy możliwość edycji posta, jeżeli ktoś inny napisał już na niego odpowiedź. Dotyczyło to tylko użytkowników z reputacją mniejszą niż 100 punktów. Więcej o tym możesz przeczytać tutaj: Czasami zdarza się że użytko...

Pojawiły się wówczas głosy, że niektórzy użytkownicy nie mogą poprawić swojego postu, aby poprawić np. formatowanie kodu. Dodaliśmy więc jeszcze jeden warunek: post można edytować jeszcze przez 24h. od jego napisania. Miejmy nadzieje, że jest to wystarczający czas, aby wprowadzić drobne zmiany w poście. Po tym czasie post wciąż można edytować, ale tylko jeżeli nikt nie napisał odpowiedzi lub osoba ma ponad 100 punktów reputacji.

#4programmers.net #coyote

4programmers.net
2017-11-06 07:14

Czasami zdarza się że użytkownicy "demolują" własne posty, usuwając z nich treść. Cały wątek wtedy traci spójność i sens, a moderatorzy nie zawsze mogą wyłapać tego typu przypadki. Dlatego też wprowadziliśmy małą zmianę: usuwanie oraz edycja postu możliwa jest tylko wówczas, gdy nasz post jest ostatnim w danym wątku*.

*Nie dotyczy to użytkowników z reputacją >= 100 pkt. Oni mają uprawnienia aby edytować swoje posty.

#4programmers.net #coyote

Haskell

"*Nie dotyczy to użytkowników z reputacją >= 100 pkt. Oni mają uprawnienia aby edytować swoje posty." - a jak ktoś ma 3000 pkt to jeszcze może edytować nie swoje? :D

LukeJL

na jakimś portalu tak jest (nie wiem czy nie na SO przypadkiem)

4programmers.net
2017-07-26 07:56

Dodaliśmy drobną funkcjonalność w module Praca. Mianowicie zapamiętywanie wyboru użytkownika jeżeli chodzi o sortowanie ofert. Wolisz, aby oferty były posortowane według daty? Nie ma problemu. Od teraz pamiętamy Twój ostatni wybór i przy kolejnej wizycie sortujemy oferty w ten sam sposób.

#4programmers.net #coyote

4programmers.net
2017-06-22 08:00

Kolejna drobna zmiana w module Praca. Do tej pory, w filtrach po lewej stronie mogliście znaleźć listę technologii po których można było filtrować oferty. Lista ta była tworzona w oparciu o tagi przypisywane od ofert pracy, stąd też zawierała takie pozycje jak linux, czy git. Patrząc na statystyki kliknięć można było odnieść wrażenie, że tego typu pozycje Was nie interesowały, a skupiacie się bardziej na językach programowania. To po nich chcecie filtrować oferty pracy.

Stąd też lista ta została zawężona jedynie do języków programowania. Wkrótce, obok nazwy języka, dodamy tam również małą ikonkę z logo danego języka. ;)

#coyote #4programmers.net

4programmers.net
2017-06-20 08:02

W wątku Czy wkurza Was ten "przyklejony" breadcrumb? sugerowaliście wyłączenie znikania przyklejonego breadcrumba. Spróbowaliśmy. Mamy nadzieje, że jest to dobra zmiana :)

#coyote #4programmers.net

4programmers.net

Pewnie żeby się dało. Po prostu nikt tego wcześniej nie zgłosił. Zapraszamy do działu Coyote na forum albo od razu - zgłoszenie buga na github: https://github.com/adam-boduch/coyote Dzięki!

furious programming

Dobra zmiana, bo okruszki nie pojawiają się znienacka, więc i kliknięć przypadkowych już nie będzie. :]