4programmers.net
2018-02-07 08:03

Dziś o północy może nastąpić krótka przerwa w dostępie do serwisu. Aktualizujemy oprogramowanie na serwerze :)

#coyote #4programmers.net

msm

(Tak, ten chwilowy downtime obecnie to nieplanowany efet prac przed-serwisowych. Już nic nie robię, do północy).

msm

Sytuację mogę podsumować tak:

TL;DR typowa rutynowa aktualizacja.

(ale obecnie wszystko działa, więc operacja zakończona pomyślnie)

4programmers.net
2018-01-30 20:16

Czy nie wkurza Was, że aplikując do kilku różnych firm, musicie wypełniać ten sam formularz o pracę, wpisując ten sam adres e-mail, czy numer telefonu? Dziś dodaliśmy drobną funkcjonalność w owym formularzu: możliwość zapamiętania wprowadzonych danych w formularzu, dzięki czemu aplikując na kolejne stanowisko, oszczędzamy kilka cennych sekund życia ;-)

Zapraszamy do działu Praca

#coyote #4programmers.net

czysteskarpety

Czy nie wkurza Was łoo, Panie, jakbym miał napisać ile rzeczy mnie wkurza to miejsca zabrakłoby w tym textarea ale tutaj na forum mogę wypocząć i to się ceni, pisałem to ja - @czysteskarpety :]

zarazek

Wkurza to mnie, że aplikując do kilku filrm muszę robić codility dla każdej oddzielnie, po 3 godziny na każdą :D

4programmers.net
2018-01-11 20:33

Jakiś czas temu zablokowaliśmy możliwość edycji posta, jeżeli ktoś inny napisał już na niego odpowiedź. Dotyczyło to tylko użytkowników z reputacją mniejszą niż 100 punktów. Więcej o tym możesz przeczytać tutaj: Czasami zdarza się że użytko...

Pojawiły się wówczas głosy, że niektórzy użytkownicy nie mogą poprawić swojego postu, aby poprawić np. formatowanie kodu. Dodaliśmy więc jeszcze jeden warunek: post można edytować jeszcze przez 24h. od jego napisania. Miejmy nadzieje, że jest to wystarczający czas, aby wprowadzić drobne zmiany w poście. Po tym czasie post wciąż można edytować, ale tylko jeżeli nikt nie napisał odpowiedzi lub osoba ma ponad 100 punktów reputacji.

#4programmers.net #coyote

4programmers.net
2017-11-06 07:14

Czasami zdarza się że użytkownicy "demolują" własne posty, usuwając z nich treść. Cały wątek wtedy traci spójność i sens, a moderatorzy nie zawsze mogą wyłapać tego typu przypadki. Dlatego też wprowadziliśmy małą zmianę: usuwanie oraz edycja postu możliwa jest tylko wówczas, gdy nasz post jest ostatnim w danym wątku*.

*Nie dotyczy to użytkowników z reputacją >= 100 pkt. Oni mają uprawnienia aby edytować swoje posty.

#4programmers.net #coyote

Haskell

"*Nie dotyczy to użytkowników z reputacją >= 100 pkt. Oni mają uprawnienia aby edytować swoje posty." - a jak ktoś ma 3000 pkt to jeszcze może edytować nie swoje? :D

LukeJL

na jakimś portalu tak jest (nie wiem czy nie na SO przypadkiem)

4programmers.net
2017-07-26 07:56

Dodaliśmy drobną funkcjonalność w module Praca. Mianowicie zapamiętywanie wyboru użytkownika jeżeli chodzi o sortowanie ofert. Wolisz, aby oferty były posortowane według daty? Nie ma problemu. Od teraz pamiętamy Twój ostatni wybór i przy kolejnej wizycie sortujemy oferty w ten sam sposób.

#4programmers.net #coyote

4programmers.net
2017-06-22 08:00

Kolejna drobna zmiana w module Praca. Do tej pory, w filtrach po lewej stronie mogliście znaleźć listę technologii po których można było filtrować oferty. Lista ta była tworzona w oparciu o tagi przypisywane od ofert pracy, stąd też zawierała takie pozycje jak linux, czy git. Patrząc na statystyki kliknięć można było odnieść wrażenie, że tego typu pozycje Was nie interesowały, a skupiacie się bardziej na językach programowania. To po nich chcecie filtrować oferty pracy.

Stąd też lista ta została zawężona jedynie do języków programowania. Wkrótce, obok nazwy języka, dodamy tam również małą ikonkę z logo danego języka. ;)

#coyote #4programmers.net