Cloud DeveloperDays 2020

Adam Boduch

W dniach 19–20 maja w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym EXPO Kraków, odbędzie się trzecia edycja konferencji Cloud DeveloperDays. Wydarzenie skierowane jest do programistów i architektów tworzących oprogramowanie, które jest wdrażane lub integrowane z platformami chmurowymi, takimi jak Microsoft Azure, Google Cloud czy Amazon Web Services.

***

logo_join_last.png

Cloud DeveloperDays to wyjątkowe wydarzenie w branży IT. Dziesiątki uczestników z całego świata spotkają się, aby podczas dwóch intensywnych dni wysłuchać najlepszych prelegentów z branży. Podczas konferencji poruszone zostaną kwestie dotyczące platform, technologii, narzędzi oraz praktycznych problemów, z jakimi spotyka się każda osoba pracująca w chmurze.

– Na podstawie doświadczenia w organizowaniu konferencji wiemy, jak ogromne znaczenie ma odpowiedni dobór prelegentów. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby każdy z nich był
autorytetem w swojej dziedzinie i przekazał jak najwięcej wiedzy uczestnikom spotkania. Podczas CDD naszymi gośćmi będą m.in. Glenn Colpaert, Azure MVP, Chris Van Sluijsveld, Cloud Scientist, Geert Van Der Cruijsen Cloud Native Architect, Jiří Činčura Microsoft MVP i wielu innych. Nie zabraknie również polskich specjalistów – mówią organizatorzy konferencji.

– Cloud DeveloperDays to dwa bardzo intensywne dni, podczas których każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Po części teoretycznej zaplanowaliśmy jak co roku After Party, podczas którego w sprzyjającej atmosferze będzie można dopytać o poszczególne zagadnienia, nawiązać kontakty oraz wymienić się doświadczeniem – zaznaczają.

Organizatorem wydarzenia jest firma Data Master, która przez ostatnie lata przygotowała inne konferencje w branży IT, jak np. NET DeveloperDays czy JOIN! The Database Conference. Podobnie jak poprzednie wydarzenia, także Cloud DeveloperDays zapowiada się na spotkanie o wysokim poziomie merytorycznym. Znana jest już część prelegentów oraz wstępna agenda.

Udział w konferencji jest płatny, a bilety dostępne są na stronie konferencji. Oficjalnym językiem wydarzenia jest język angielski.

Więcej informacji, możliwość zgłoszenia prezentacji oraz zakupu biletów na stronie internetowej wydarzenia: https://cloud.developerdays.pl/

0 komentarzy