Testy nowej wersji 4programmers.net

Adam Boduch

Miło mi poinformować, że trwają obecnie testy nowej wersji systemu obsługi witryny 4programmers.net. W związku z tym chciałbym zaprosic do testów i pomocy w rozwoju nowego systemu. Testowa wersja nowego systemu znajduje się pod adresem http://coyote.boduch.net/demo

Proszę o zgłaszanie błędów tylko i wyłącznie w systemie obsługi błedóww: http://redmine.boduch.net/projects/coyote-cmf Nie trzeba tam potwierdzać rejestracji konta poprzez weryfikację adresu e-mail, stąd rejestracja trwa kilka sekund, a naprawde ułatwi nam to pracę. Proszę NIE umieszczać informacji o błędach w komentarzach.

W przypadku błędów związanych z zabezpieczeniami, można pisać bezpośrednio na e-maila (e-mail podany jest w dziale "Kontakt").

Aby latwiej bylo testowac, konta użytkowników zostały przeniesione do nowej wersji (usunąłem przy tym adresy e-mail, hasla oraz IP - do kazdego konta dziala haslo '123').

Przy okazji, polecam nasza stronę na Facebooku gdzie znajdziecie najnowsze wiadomości co do nowej wersji projektu: http://www.facebook.com/pages/4programmersnet/143743542331247

1 komentarz

Zapraszam do testowania nowej wersji menu.