JUGMajster - plebiscyt na najlepszego prelegenta z dziedziny IT!

Adam Boduch

JDD nie jest zwykłą konferencją poruszającą wszelkie możliwe zagadnienia związane z Java - jest przede wszystkim ogromnym spotkaniem polskich Java User Groups. To między innymi ich przedstawiciele są odpowiedzialni za formowanie agendy oraz za fantastyczne wystąpienia - w tym roku po raz kolejny debiutanci na ogólnopolskiej scenie zawalczą o tytuł JUGmajstra. Głosować można podczas konferencji - 10 i 11 października w Krakowie!

jdd_logo.png

Na czym to polega?

JUGmajster to niepowtarzalny tytuł przyznawany na rok najlepszemu prelegentowi pochodzącemu z jednej z lokalnych Java User Groups. Do plebiscytu dołączyć może każdy członek JUGu, który do tej pory sprawdzał się w roli mówcy na lokalnych spotkaniach, jednak warunki są jasne - musi to być jego pionierskie wystąpienie na ogólnopolskiej scenie.

Dlaczego wybieramy JUGmajstra?

Żeby pokazać, jak silna jest społeczność Java w Polsce. Na JDD JUGi mają okazję do zaprezentowania się szerokiemu gronu ponad 800 specjalistów, a ich członkowie mają okazję wymienić się doświadczeniami z kolegami z innych części kraju. Wybory JUGmajstra angażują największe JUGi w Polsce, a organizatorzy konferencji są otwarci na współpracę z nowymi społecznościami.

JUGmajster aktywuje całą społeczność JDD, nie tylko kandydatów do tytułu. W plebiscycie mogą głosować wszyscy uczestnicy konferencji - to właśnie oni odpowiedzialni są za ostateczny werdykt. Mimo to najważniejsi są właśnie nowi prelegenci. Dla nich to szansa na wystąpienie na dużej scenie u boku doświadczonych prelegentów, zdobycie cennego, udokumentowanego doświadczenia, a także zebrania feedbacku od słuchaczy i ekspertów.

Wszystko o Java -15%

W JDD warto wziąć udział nie tylko ze względu na plebiscyt. Co roku na konferencji omawiane są tematy z różnych dziedzin związanych z Java i prezentowane na różnych poziomach zainteresowania. Każdy, zarówno początkujący, jak i doświadczony Javowiec, znajdzie coś wartościowego w tegorocznej agendzie.

Właśnie dlatego organizatorzy przygotowali dla naszych czytelników 15% zniżki na bilety z kodem: JDD_4programmers

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: http://16.jdd.org.pl

Aleksandra Woźniak
PR Manager JDD
[email protected]

0 komentarzy