Main Site

Adam Boduch

Witamy w serwisie 4programmers.net!

Znalazłeś się na stronie o tematyce związanej z programowaniem. Naszym celem jest stworzenie platformy dla programistów z całego kraju. Obecnie ({{DATE}}) nasza baza liczy {{TOTAL TEXT}} artykułów, dziesiątki plików w dziale Download oraz setki tysięcy postów na forum. Możesz nam pomóc budować największy w Polsce serwis programistyczny. Na samym początku polecamy zapoznać się z systemem pomocy.

dot.gif Zasady redagowania artykułów
dot.gif Poruszanie się po stronie
dot.gif FAQ

4 komentarzy

Hehe nawet takie rzeczy są artykułami i można komentować oraz edytować - to nie ma sensu, bo nie ma uprawnień. Każdy może sobie edytować stronę główną. W dodatku to jakby jeden moduł, a wszystko w nim

Brakuje jeszcze możliwości edycji postów użytkowników dla wszystkich haha

Download: Delphi, C/C++, TP, Assembler, Java, C#, Server-Side, Inne, Programy, Dokumentacja Kursy, Twoje programy, Komponenty

dział "Server-Side" już nie istnieje... jest PHP i Perl

Dlaczego "programowaniem" prowadzi do "kim jesteśmy" - strony z historią serwisu, a linijkę nizej link "programistyczny" prowadzi do "cele serwisu".

Jest to dezorientujące i nie intuicyjne, oba te linki powinny prowadzic do hasła "programowanie" które stanowiło by encykopedyczną definicję tej dziedziny.

Oczywiście "kim jesteśmy" i "Cele serwisu" są ważniejsze ale powinny one znajdować sie pod tak zatytuowanymi linkami!