Kosmetyczne (?) zmiany w module Praca

Adam Boduch

Dzisiaj w module Praca pojawiło się kilka drobnych modyfikacji. Właściwie tyczą się one jedynie pracodawców umieszczających oferty pracy - nie dotyczą bezpośrednio programistów, którzy takiej pracy szukają :-)

**Pierwsza **zmiana ma za zadanie ułatwić pracodawcom przypisanie benefitów do firmy. Ileż to razy widzieliśmy w ogłoszeniach benefity typu Praca w młodym dynamicznym zespole albo Ciekawe projekty. Tego typu benefitom mówimy nie! Dlatego też w formularzu dodawania oferty, znajduje się zestaw domyślnych benefitów. Po kliknięciu dana pozycja zostaje przypisana do firmy:

2014-11-07_121041.png

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać własną pozycję, która nie znajduje się na liście.

Formularz dodawania oferty pracy jest długi. Trochę go skróciliśmy. Przykładowo: domyślnie edytor służący do wpisywania informacji na temat sposobu rekrutacji jest schowany dopóki użytkownik nie zaznaczy, że nie interesuje go obsługa rekrutacji poprzez serwis 4programmers.net i chce to zrobić samodzielnie.

2014-11-07_121446.png

Z formularza usunęliśmy również pozycję Forma zatrudnienia. Zamiast tego mamy jedną pozycję pt. Wynagrodzenie oraz forma zatrudnienia:

2014-11-07_121650.png

Warto też wspomnieć o tym, że od teraz pracodawcy mogą określić, czy oferowane wynagrodzenie jest stawką miesięczną (domyślnie), roczną, tygodniową czy godzinową. Mam nadzieje, że te zmiany, chociaż niezbyt duże, poprawią nieco proces dodawania ofert pracy. Już wkrótce możecie spodziewać się kolejnych poprawek/ulepszeń modułu Praca.

0 komentarzy