Dni IT 2009

Adam Boduch

Dni IT 2009 to dwudniowa, cykliczna konferencja poświęcona zagadnieniom z branży IT. Konferencja ma na celu propagowanie wiedzy na temat nowoczesnych technologii oraz ich wpływu na codzienne życie człowieka. Konferencja cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród studentów jak i specjalistów z różnych dziedzin informatyki. W tym roku Konferencja odbywać się będzie w dniach 21-22 kwietnia 2009 roku w Opolu w Auli Politechniki Opolskiej w Zespole Dydaktycznym "Łącznik". Będzie to już piąta edycja tej konferencji poświęconej zagadnieniom z branży IT.

Dni IT dają możliwość spotkania się z przedstawicielami czołowych firm informatycznych oraz z najlepszymi specjalistami w branży. W tym roku przyjadą przedstawiciele takich firm jak: IBM, AMD, Atel, Embarcadero Technologies, MSI, Oracle, ATMOTERM.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie internetowej Dni IT www.dniit.pl

20 kwietnia organizowana jest również impreza towarzysząca w postaci konkursu Pierwszych Otwartych Mistrzostw Opola W Programowaniu Zespołowym.

Zawody są skierowane głównie dla opolskich studentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Opola. Są one świetną okazją do wypróbowania umiejętności zespołowego rozwiązywania problemów informatycznych i algorytmicznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie głównej konkursu www.teambit.po.opole.pl/konkurs/

0 komentarzy