Noc Informatyka 3

afekt
logo_noc.png "Noc informatyka 3"
Noc informatyka to niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe, które łączy elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych ;-) Zapraszamy wszystkich ciekawych świata ludzi, którzy dodatkowo interesują się informatyką lub dziedzinami pokrewnymi. Garnitury i formalizmy zostawiamy za drzwiami. Będzie luźno, swobodnie i ciekawie. Już teraz można zapoznać się z agendą imprezy na którą składają się m.in. install party, interesujące referaty, projekcja wybranego filmu, konkursy z nagrodami takie jak: rzut laptopem w dal, curling dyskami twardymi lub turniej nielogicznej wiedzy informatycznej, a także  niespodzianka organizatorów, której nie możemy teraz zdradzić ;)
Jest to już trzecia odsłona imprezy. Spotkanie odbędzie się <b>15-16</b> maja 2009 od godziny <b>18:00</b> wieczorem, a zakończy powitaniem wschodu słońca ;). Jako miejsce, w tym roku wybraliśmy klub studencki <b>Bakałarz</b> (budynek Uniwersytetu Pedagogicznego ul. Ingardena 4 <b>w Krakowie</b>). Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie www. Koszt wzięcia udziału to <b>10 zł</b>, decyduje kolejność wpłat. Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc. Zachęcamy, do przyniesienia własnego komputera zarówno laptopa, notebooka, jak i komputera stacjonarnego. W trakcie trwania nocy informatyka zapewniamy posiłek. Będzie to grill, przekąski i napoje.
Organizatorem jest grupa studentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przy wsparciu Katedry Informatyki i Metod Komputerowych. Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na naszej stronie: <a target="_blank" href="http://www.noc.up.krakow.pl/">www.noc.up.krakow.pl/</a>

4 komentarzy

R.O.B
Chcesz się przekonać, że stacjonarnymi też potrafimy rzucać? :)

R.O.B
Bez obaw "podmioty zabaw" zapewniamy my, tak więc o własny sprzęt nikt nie musi się bać. Zarówno od uszkodzeń mechanicznych jak i infekcji wirusowych :)

reVis
Cóż w okolicy jest taka jedna przepiękna, ogromna łąka... ;)

Hmm... W zeszłym roku było prosto zrobić grilla bo impreza była na akademikach. Teraz z tym będzie trochę gorzej. No ciekawy jestem co Python wymyślił :)

R.O.B -> Niekoniecznie :P

"Zachęcamy, do przyniesienia własnego komputera zarówno laptopa, notebooka, jak i komputera stacjonarnego."
"..rzut laptopem w dal.."

..czyli bezpieczniej przyjść ze stacjonarnym :]