Css edit info

Informacje dla chcących edytować tę stronę:

.. [#] Polecenia CSS podobne do tego, lub w inny sposób z nim związane (np. jeśli często używa się ich razem)
.. [#] Tag lub atrybut HTML, który daje podobny efekt. Jeśli coś takiego nie istnieje, należy napisać "brak".
.. [#] Specyfikacje: CSS 1, CSS 2, CSS 2.1, CSS 3.
.. [#] Jeśli polecenie jest poprawnie obsługiwane przez IE 5.5, Fx 1.0, Operę 7 i inne przeglądarki zbliżone wiekiem do tych wymienionych, można wpisać tu "Wszystkie nowoczesne przeglądarki". W przeciwnym razie należy wymienić od kiedy przeglądarki zaczęły polecenie wspierać. Jeśli jedna z przeglądarek interpretuje polecenie błędnie, należy opisać na czym polega błąd i jak go unikać.

Jeśli znacznik związany jest z określaniem koloru, użyj w nim szablonu { {Template:css_color}}

4 komentarzy

Ja tylko spytam, Kooba - jest sens tworzenia tekstów w dziale CSS, niewypełnionych treścią (brak danych)? Jak ktoś będzie szukał czegoś, i tak wiele razy trafi na artykuł, z informacją, że jeszcze nikt go nie wypełnił odpowiednią treścią, to może się zniechęcić do dalszego poszukiwania innych tekstów, które potencjalnie mogą już być poprawnie uzupełnione.

Jak na moje, to lepiej stworzyć jakąś listę TODO z artykułami do napisania.

Masz rację, jednak nawet przypadł mi ten pomysł do gustu :)

dokładnie, dzięki ktoś.. widzisz Cold, w dziale (X)HTML takiego czegoś nie zrobiliśmy i ciągle trzeba było poprawiać po ludziach.. tutaj po kilku próbach "pomocy" (zobacz Width ) stwierdziłem, że trzeba coś z tym zrobić :/

Samo TODO się nie sprawdza

Ja odpowiem za Koobę, ale jego słowami:

Jeśli ktoś się zastanawia po co zrobiłem kilkadziesiąt zalążków artykułów w dziale CSS, to odpowiem tu: może dzięki temu ludzie przestaną tworzyć artykuły-potwory, które do niczego nie służą i muszę je potem poprawiać. Ponad to liczę, że mając gotową strukturę artykułu będą chętniej go wypełniać.

http://4programmers.net/User:Kooba