Firefox 3

nav

Dnia 18.06.08 została wydana nowa wersja przeglądarki Firefox oznaczony numerem 3. Nowa przeglądarka, ze wspaniałymi nowymi funkcjami takimi jak dodawanie zakładek jednym kliknięciem oraz inteligentny pasek adresu, a także niesamowitą wydajnością, ustawia bardzo wysoko poprzeczkę innowacyjności. Zawiera mechanizmy ochrony przez phishingiem i złośliwym oprogramowaniem oraz umożliwia natychmiastową identyfikację witryny. Dzięki funkcjom takim jak wbudowane sprawdzanie pisowni, mechanizm odzyskiwania sesji i powiększanie całej strony Firefox 3 pozwala pracować w Sieci szybciej i wydajniej.

<center>user image</center>

Wraz z wydaniem nowej wersji, autorzy programu chcą pobić rekord Guinnessa w kategorii: najczęściej pobierana aplikacja w ciągu 24 godzin! . Więc zachęcam do ściągania.

12 komentarzy

Szkoda że nie chodzi na Windows 98 i temu podobne, bo w pracy i w różnych miejscach dalej istnieją takie Windy, szkoda, szkoda, ja nie zauważyłem za bardzo różnicy, tylko wygląd, trochę szybciej chodzi, może to tylko złudzenie, pozdrawiam...

o nie! kiedy zaczęli straszyć dzieci nowym potwoorem od microsoftu ?

Dziś byłem na konferencji i między innymi gadał gość z Mozilli na temat "Nowości w FF3" ;-) Wiele ich tam nie wymienił, ale i tak wypadł o niebo lepiej niż następna po nim prezentacja kolesia z Microsoftu pod tytułem "Nowości w IE8" ;-)

neeee, a 500 to przesada, mojemu wujkowi udało się dojść do 170MB przy 30 zakładkach naszej klasy =]

A ja tam sobie poczekam na łatanie pierwszych dziur, aktualizację wtyczek i może wtedy.
A nie zżera już 500MB ramu z 3 zakładkami jak ostatni FF2.x ?

się spróbuje oldbara =)

Firefox 3 został pobrany ponad 8 millionów razy w ciągu 24 godzin. To więcej niż kiedykolwiek w historii – niesamowite osiągnięcie!
To więc rekord pobity :D

Potwoor: Witaj w gronie. Ona mi nieco uprzykrzyła życie :D

zainstaluj rozszerzenie oldbar.

mi Opera kiedyś niepodeszła ( nawet nie pamiętam czemu ) a do FF tak się przyzwyczaiłem że jakakolwiek zmiana odpada =D

a wie ktoś jak pozbyć się tej "inteligencji" z paska adresu bo to mi akurat nie podeszło =D

@bordeux: Tak, to jest wina Coyote. Zwykły artykuł i w kategorii nowości ;-)
@Dynax: Ale to nie jest news o Operze ;-)

Firefox sux! Wolę Opere!

nav: Na dole są 3 warianty przy pisaniu nowego artykułu ->Zwykły artykuł | Kategoria | News . Jak pisze newsa to po prostu zaznaczyć Zwykły artykuł i w kategori Nowości? Wcześniej zaznaczyłem na News... lecz jak widać :D