Adam Boduch
2013-12-09 21:25

Konkurs na najlepszy wpis na mikroblogu!

Zapraszamy do dodawania własnych wpisów na naszym mikroblogu. 5 wpisów, które zgromadzą największą liczbę ocen wygrywają, a ich autorzy dostaną od nas na gwiazdkę kubek 4programmers.net. W sam raz na zimowe wieczory :)

Głosujemy do końca tygodnia. Jedna osoba może dostać max. 1 kubek.

Dodatkowo mamy dwa kubki dla osób, które zdobędą się na konstruktywną krytykę działu mikroblogów: zaproponują lepsze rozwiązania, pomysły na poprawienie użyteczności tego działu :) Propozycje można dawać tu (jako komentarze do tego wpisu) lub na forum

Zapraszamy!

se7ven

@Adam Boduch: Fajnie jakby dodano opcję ukrycia jakiejś części wiadomości, coś na wzór spoilera na forach, że jest napis "spoiler", a po kliknięciu na niego dopiero ukazuje nam się ukryta wcześniej treść. Brakuje mi też opcji ulubione, aby dodać jakiś wpis do swojej prywatnej listy ulubionych wpisów z mikroblogu. No i jako, że pod tagami(w prawej części strony) w sumie jest sporo wolnego miejsca, to można by to wykorzystać i dodać tam np. widok pięciu najlepiej ocenianych wpisów danego tygodnia (dnia, miesiąca, ewentualnie możliwość wyboru).

AlfaLeporis

@Adam Boduch: A ja mam jeszcze jedną uwagę dotyczącą działu praca. Otóż załóżmy że filtruję oferty tak, żeby widzieć tylko te z C#. Następnie wchodzę na szczegóły jakiejś oferty, a po chwili wracam do poprzedniej strony. Niestety strona nie zapamiętuje ustawionego filtrowania i ponownie muszę wybierać kategorię C#. Gdyby tak było to pamiętane,jakie było ustawione filtrowanie przed przejściem na konkretną ofertę to by było miło :)