cerrato
2020-01-13 13:14

To się [email protected]#$a nie dzieje naprawdę...

https://www.indiegogo.com/pro[...]clean-the-planet-as-you-drink

Rewolucyjne i przełomowe odkrycie - butelka, którą można napełnić wodą i ponownie wykorzystać. Żeby to osiągnąć, potrzebne było jedynie 15 000 Euro, ale w zbiórce croudfoundingowej wpadło już prawie 110 000 Euro i nadal ludzie się dokładają.

Ogólnie to ktoś wymyślił bidon/termos - szok, co nie? Ale żeby nie było, że to takie trywialne, to ten bidonik ma Bluetooth, którym się (penis męski wie po co) łączy z siecią i informuje, ile butelek PET oszczędziłeś dzięki korzystaniu z tego bidonu. Ponadto prowadzi analizę sposobu, w jaki pijesz wodę i na tej podstawie co pewien czas zapala się lampka, która Cię informuje, że już czas się napić. W ten sposób ostatecznie rozwiązano problem odwodnienia ludzi, wreszcie na horyzoncie pojawia się szansa na przerwanie serii bezsensownych śmierci w Europie i USA, wynikających z tego, że ludzie zapomnieli się napić.

No ja pier%$lę, brak mi słów...

P.S. zapomniałem dodać - taki bidonik kosztuje jedynie 59 Euro w wersji standardowej, albo 79E w wersji Special. Prawie jak za darmo. Nie mogę się doczekać, aż zaczną wysyłać i dostanę moje zamówione 40 sztuk. Bo przecież większą ilością tego wynalazku jeszcze bardziej obronię planetę, niż jedną smętną buteleczką.

Sunnydev

Hahaha ten uczuć kiedy musisz ładować swojego bidona xD no co, z rozładowanego nie będę pić.

Kamil Żabiński

Podobają mi się nazwy kolorów. Nawiązują do zagrożonych zwierząt i ekosystemów

Tomek Pycia

Po prostu powiedz, że zazdrościsz, a nie przywalaj się do ludzi, którzy próbują zarobić uczciwie (szybko i łatwa przede wszystkim) pieniądze. Cóż na głupocie ludzkiej najlepiej się zarabia. Klientów szukałbym wśród zwolenników Appla i tego typu produktów.

superdurszlak

Lampka? To jakaś lipa, powinny przychodzić powiadomienia push...

Kamil Żabiński

@PerlMonk: Oceany przecież też są zagrożone

Tomek Pycia

ale ten ocean blue nie wygla ani jak blue ani jak ocean.

Tomek Pycia

@superdurszlak: no najlpeij to powinna być dodatkowa przystawka która nosisz w kieszeni i która kopie cie prądem po genitaliach jak nie pijesz wody.

superdurszlak

@Tomek Pycia: w niektórych przypadkach mogłoby się skończyć odwodnieniem ;) a co do tego typu wymysłów - to jakiś absurd że "trzeba" kupować jakiś absurdalny bidon za €99 (zauważcie, że te €59 to w promocji) żeby oszczędzać plastik, czy coś. Jak w byłem podstawówce to się nie wyrzucało butelek po mineralce czy innych Tymbarkach, tylko myło i przelewało do tego jakąś wodę z syropem owocowym, sok czy co tam się akurat w domu nawinęło i nie trzeba było żadnych zbiórek na ten cel :D

Jasnowidz

ahh gdzie te czasy, gdy bidon byl bidonem a telefon telefonem

Pipes

Polecam kawał z filmu "Człowiek roku": NASA spent $30,000,000 creating the pen that would write upside down in space. Did you know that? The Russians, however were able to solve this problem with...$0.15 pencil! Writes right side up, writes upside down. After five quarts of vodka, is still writing!

nullpt4

@cerrato: jakbym miałbyć zły, to tylko z tego powodu, że na to nie wpadłem wcześniej xD

PerlMonk

@nullpt4: Tymczasem tysiące programistów męczą się za marne 15k :D .

Manna5

Wyśmiewanie nowych technologii

Pipes

Jak to mówiła u nas pani na matmie - "są jednak jakieś granice"...

superdurszlak

@Manna5: jakich nowych? Ani Bluetooth, ani LED, ani przepływomierz, ani bidon nie są nowymi technologiami.

wiciu

jak uda im się to sprzedawać, to będzie to swego rodzaju marketingowy majstersztyk.

cerrato

Myślę, że popyt na to może być dość duży, W końcu gdy pojawia się hasło "ekologia" to dużej części osób się wyłącza myślenie.

PerlMonk

@cerrato: Ludzie myślą emocjami - to normalne. Wszyscy czujemy się inteligentni i myślimy, że jesteśmy odporni na manipulacje. Prawda jest taka, że emocje i przekonania są filtrem dla świadomości. Tak samo jak ze sprzętem Apple czy jakimkolwiek fanatyzmem: Apple jest lepsze, "bo tak". W końcu ciężko wyrazić emocje :)

Tomek Pycia

@PerlMonk: Jak uważasz, że nie jesteś manipulowany, to znaczy że jesteś w rękach fachowców.

cerrato

@Tomek Pycia: z tą manipulacją to zauważ, że raczej wszyscy (z autorem wpisu na czele) mają *WTF, więc chyba aż tak źle z tą manipulacją to nie jest ;)

PerlMonk

@Tomek Pycia: A jeszcze lepiej jak wiesz, że jesteś manipulowany i jest ci z tym dobrze!

Tomek Pycia

@cerrato: każdy ma swoje jakiegoś konika, gdzie jego rozsądek przestaje dawać radę i dajemy sie manipulować.

Tomek Pycia

W końcu gdy pojawia się hasło "ekologia" to dużej części osób się wyłącza myślenie. Nie dalej jak wczoraj czytałem artykuł, że torby bawełniane są daleko mniej ekologiczne od foliowych jeśli chodzi o C02 i wykorzystanie wody.

Kamil Żabiński

Przy 7 miliardach ludzi na planecie mało co jest ekologiczne :(

Tomek Pycia

Dlatego należy wyeliminować ludzi - to jest jedyne wyjście.

axde

Kolejny marketingowy potworek dla głupich. Doprawdy nie wiem skąd nerwy/zdziwienie/szok/niedowierzanie. Przykładowo mamy 2020 rok, a ludzie nadal płacą kosmiczne kwoty za sprzęt Apple z dopiskiem "Pro". Tam się tak nie gotujesz.

Tomek Pycia

@axde: Nie znasz @cerrato toż to największy hejter Apple na tym forum.

cerrato

@axde: Tomek mnie uprzedził, więc jedynie mogę potwierdzić, że to co napisał to święta prawda. Nawet dostałem kiedyś plakietkę "naczelnego hejtera Ajple" - o ile pamiętam to mi @mr_jaro wręczył takie odznaczenie :D

axde

Nowa definicja głupoty. Pięknie łykanie "ekologii". Szkoda tylko, że są lepsze projekty niż to coś i jednak tańsze + co jakiś czas jakiś odświeżany kotlet:
https://www.kickstarter.com/p[...]onable-and-collapsible-travel
https://www.kickstarter.com/p[...]st-collapsible-water-bottle-r

Spine

Nie mogę się doczekać aż kupię kilka zgrzewek mineralnej w plastikowych butelkach, żeby napełniać ten ekologiczny termos! :] No genialne!

cerrato

@Spine: widać ja mam już totalnie spaczone podejście do życia. Jak przeczytałem początek Twojej wypowiedzi, to oczekiwałem końca w stylu "[...] żeby je wywalić gdzieś w pobliskim lesie" :D

cerrato

@axde: tamte to przynajmniej są zwykłe butelki, które nie mają WiFi, Bluetooth ani żadnego firmware, nie łączą się z serwerem, nie szpiegują Cię na okoliczność picia. Z dwojga złego wolałbym te Twoje.

mr_jaro

@cerrato: no minął rok od kupna przeze mnie pierwszego iphona i nadal nie żałuje zakupu ;) Pierwszy raz przez cały rok nic mi się wysypało na fonie :D

axde

Właśnie minęły 2 lata od zakupu przeze mnie Redmi Note 4 za 520PLN i nie żałuję zakupu.

cerrato

@mr_jaro - no a co masz napisać? Przecież jesteś prawdziwym facetem, a prawdziwi faceci nigdy się nie przyznają do błędów i idą w zaparte do samego końca :P

mr_jaro

hahahah ale zostałem zjechany :D Prawda w oczy kole co nie? :p

cerrato

@mr_jaro - nie wiemy, czy prawda, bo nikt cie na żywo z tym Ajfonem nie widział. Prawdopodobnie go sobie wymyśliłeś, żeby poczuć się lepszym. A te wszystkie wpisy o nim na forum to ewidentny trolling. Ktoś tu się prosi o bana :P

mr_jaro

@cerrato: to samo można powiedzieć o każdym tutaj, osobiście nie wierzę że komukolwiek z was android działa bez problemy bo ja każdemu z domowników naprawiam andka średnio raz na pół roku. Co do błędu oczywiście, że się przyznam. popełniłem błąd gdy w czasach świetności tanich fonów z windowsem kupowałem androida, jak kupiłem lumię to nagle się okazało, że fon może działać dużo sprawniej i mieć potrzebę interwencji dużo rzadszych.

gk1982

Mając ta stronę z mikroblogiem otwartą w zakładce, właśnie reklama na YouTube mi się tej butelki wyświetliła :)

axde

ja każdemu z domowników naprawiam andka średnio raz na pół roku to się nazywa technologicze zacofanie. Może dziś jeszcze nie jest traktowane jako choroba ale myślę, że za 10-15 lat będzie.

mr_jaro

@axde: za 10-15 lat to mój ojciec będzie miał 70 lat, nie wiem czy będzie problem wtedy, że nie ogarnia najnowszych technologii.

cerrato

Dobra, tak całkiem poważnie mówiąc: sam używam Androida od kilku lat. Aktualnie mam Lenovo K6 Power i z niedociągnięć, które spotykam na codzień: czasami jakaś ikona zostaje na górnym pasku, mimo że powiadomienie z nią związane zostało wyczyszczone, czasami (ale to wina Launchera, a nie samego Androida) widget kalendarza, który mam na głównym ekranie się rozjeżdża (kurczy i przesuwa), czasami jak rano podpinam w samochodzie do ładowarki to przez kilkanaście sekund praktycznie przestaje reagować, ale że dzieje się to tylko rano (?!?!?!?) i jedynie w samochodzie, to podejrzewam, że ma to jakiś związek z ładowarką samochodową/kabelkiem, który tam mam (może jakieś napięcie niezgodne z normą, albo jakieś mikro-zwarcie) więc tego bym nie liczył jako usterki Androida, ale raczej jako indywidualna przypadłość. Za to z plusów - przede wszystkim mogę swoje apki zwyczajnie instalować - pobieram plik APK i go instaluję, nie trzeba żadnych testowych sklepów Apple odpalać. Poza tym moralnie się czuję, że nie nabijam kasy tej sekcie z jabłkiem w logo ;)

cerrato

Poza tym jestem przekonany, że po jakimś czasie z Apple też bym znalazł podobnej skali niedociągnięcia. Mój kuzyn, totalny gadżeciarz, jakiś rok temu kupił sobie Ajfona. Nie wiem którego, ale wtedy kosztował nowy koło 3kpln. I ogólnie się zachwyca, ale sam przyznał, że znalazł kilka niedoróbek. Nie pamiętam, co on tam wymyślił, niemniej nie są to urządzenia bez wad. Trzeba przyznać, że jakość wykonania jest baaardzo wysoka. Ale już kabel do ładowania - musi być jakiś nietypowy. Cały świat ma USB, więc żeby nasi użytkownicy nie mieli za łatwo, a przy okazji żeby jeszcze z nich kasę wyciągnąć, to zróbmy jakiś swój standard :P

axde

@mr_jaro: Mój za 15 również dobije do 70tki. Dzisiaj jest na etapie rootowania telefonów z Androidem. Poza tym porównujesz Lumię z Windowsem, która miała 30 modeli przez cały okres? Do Androida, który ma miliony konfiguracji. Mądre to.

cerrato

@axde: bardzo fajny link. Nie uczymy ludzi eksplorować. Ja, jak tylko wezmę do ręki nowy telefon, to pierwsze co robię to wchodzę w jego opcje, żeby zobaczyć jakie ma możliwości. - jakbym czytał o sobie. Jak kupuję nowego fona, to najpierw pól dnia się nim bawię, zmieniam ustawienia, obczajam, jaka opcja co powoduje, co się gdzie ustawia. Potem robię reset i wsadzam kartę SIM.

mr_jaro

@axde: a to mój problem, że android sobie nie radzi z taką liczbą urządzeń? Jak na windowsa leci taki hejt, że na konkretnej konfiguracji się sypie to dobrzy hejterzy, ale jak na cokolwiek z linuxem to już źli hejterzy? Pomimo, że ten sam argument. Jak kali zabrać krowę to dobrze, jak kalemu zabrać krowę to źle. A co do twojego ojca gratuluje, że ma tak lekką prace, że po pracy ma siłę się jeszcze rozwijać.

cerrato

@mr_jaro: taka uwaga techniczna: Kali brać krowa a nie koń :P

PerlMonk

@cerrato: Zópełnie jakbyś mówił o kobiecie: "Pierwsze, co robię jak poznaję ludzi, to pytam ich o zainteresowania itp. Sprawdzam też co chowają pod ubraniami. Potem pozwalam się im spić, żeby nie pamiętały co się działo"

mr_jaro

@cerrato: spoko, może być i krowa, na jedno wychodzi.

cerrato

No nie, bo konia nie wydoisz, ale na krowie na upartego dałoby się jeździć :D

PerlMonk

@cerrato: Jak nie? Jak będziesz odpowiednio mocno bić konia, to poleci mleko :D

mr_jaro

@cerrato: jeszcze wrócę do twojego posta, a dokładniej do moralności... innymi słowy wybierasz ideologicznie, a ja mam to gdzieś wybieram to co uważam, że będzie dla mnie korzystniejsze.

cerrato

@mr_jaro: to idąc o krok dalej - dla mnie korzystniejsze będzie kupienie laptopa, który gdzieś spadł z TIRa i kosztuje 30% ceny rynkowej. Skoro olewamy ideologię, to może pójdźmy w tym kierunku? ;)

axde

@mr_jaro: a to mój problem, że android sobie nie radzi z taką liczbą urządzeń? Użytkuję te nieszczęsne Androidy od 2011 roku (jakiś fajny HTC pierwszy) i możesz nie wierzyć ale nie miałem nigdy żadnego problemu. Jak na windowsa leci taki hejt, że na konkretnej konfiguracji się sypie to dobrzy hejterzy, ale jak na cokolwiek z linuxem to już źli hejterzy? hipokryto zauważ pewną różnicę. Jak wyskoczy Ci problem z Androidem to zazwyczaj nadal możesz dzwonić, pisać sms, korzystać z intenretu. Jak wsykoczy Ci problem na Windows to zazwyczaj tracisz dane, nie działa kamera, dźwięk, toichpad, podswietlenie klawiatury, wywala sterowniki i nie chce ich zastąpić - w 90% utrudnia/uniemożliwia pracę. Linux również miewa problemy - żebym nie wyszedł na fanatyka. A co do twojego ojca gratuluje, że ma tak lekką prace, że po pracy ma siłę się jeszcze rozwijać. pracuje jako stolarz więc nie ma lekkiej pracy ale dziękuję.

mr_jaro

@axde: ojejej piana już się robi widzę :D No nie, 99% przypadków problemu z windows da się rozwiązać w 10-15 minut, punktem przywracania ;) Powielasz mity np. o utracie danych, a pewnie nawet nie używasz windowsa. A praca jako stolarz nadal nic nie oznacza w kontekście zmęczenia.

mr_jaro

@cerrato: jeśli ci się to opłaci np potrafisz sam naprawić, to czemu nie?

cerrato

i teraz nie wiem, czy nie zrozumiałem sarkazmu, czy Ty nie zrozumiałeś mojego komentarza....

axde

Powielasz mity np. o utracie danych https://support.microsoft.com[...]find-lost-files-after-upgrade https://www.komputerswiat.pl/[...]-aktualizacji-windows/fn9wyg0 Doprawdy jesteś żałosny. Dyskusja przerosła więc piszesz o pianie. Skończyłem dyskusję z Tobą mały, śmieszny człowieczku.

mr_jaro

@cerrato: może nie zrozumiałem, bo znam osoby co kupują takie sprzęty i sobie naprawiają przez co mają wszystko taniej.

cerrato

"spadło z Tira" to inaczej powiedziane "nie pytaj, skąd mam, ale za to cena jest dobra" ;)

mr_jaro

@axde: no właśnie w momencie kiedy kończą się argumenty czas zacząć wyzywać :) To co podałeś to ja znam był bug który objawił się u małego odsetka ludzi, którzy się pośpieszyli z aktualizacją.

m123

dwa razy podchodzilem do instalacji ubuntu na dwoch roznych lapkach, w obu przypadkach fail :D juz nie pamietam dokladnie co sie dzialo, na pewno w jednym byl problem ze sterownikami do grafiki i to bylo powodem, w drugim przypadku nie pamietam. natomiast windowsa uzytkuje od 98r. i nie liczac błedów spowodowanych przeze mnie, to nigdy nie mialem problemow z instalacją.

mr_jaro

@cerrato: aha, teraz czaję, no o takim sprzęcie nie myślałem.

mr_jaro

@cerrato: czyli, rozumiem, że uważasz, że apple i microsoft to złodzieje? A google nie bo kradnie tylko dane?

cerrato

Nie tyle złodzieje, co raczej Apple ma coś, czego nie ma ani w Google, ani w MS - bandę wyznawców, którzy kupują ich urządzenia, bo tak trzeba. Tak samo jak babcie, które co miesiąc oddają cześć swojej emerytury na radio Marian, bo tak jest zaiste prawilnie. Co do ajfonow - są to sprzęty wysokiej jakości, ale zaprojektowane tak, aby jak najwięcej kasy wyciągnąć z użytkowników. Nie trzymają się standardów, tylko robią z siebie twierdzę dostępna dla wybranych. Zostało udowodnione, że są sztucznie postarzane (tłumaczyli, że obniżenie mocy procka wynika z tego, że z czasem baterie są słabsze i moglyby nie dać rady). W temacie baterii - cena za ich wymianę jest też kosmiczna. Tak samo, jak cena podstawki pod monitor czy oryginalnego kabelka do ładowania. W temacie ładowania - kupujesz urządzenie, które jest reklamowane jako szybko się ładującę, ale okazuje się, że żeby z tego korzystać musisz dokupić dodatkowe szybkie kabelek i ładowarkę.

WeiXiao

@axde: Jak wsykoczy Ci problem na Windows to zazwyczaj tracisz dane, nie działa kamera, dźwięk, toichpad, podswietlenie klawiatury, wywala sterowniki i nie chce ich zastąpić o czym ty piszesz? :D

PerlMonk

@WeiXiao: Nadajesz się do pchania karuzli.

mr_jaro

@cerrato: Apple ma coś, czego nie ma ani w Google, ani w MS - bandę wyznawców, którzy kupują ich urządzenia, bo tak trzeba dokładnie tak samo można okreslić "linuksiarzy" (celowo w cudzysłowie). Jeszcze raz to napiszę, ja jak i wielu innych którzy mają gdzieś wojenki używają tego co im się bardziej opłaci, dlatego mam, telefon appla, peceta z windowsem i lapka z linuxem. Co do argumentu baterii, to jest sprawa taka, że telefon z andkem statystyczna osoba zmienia co 2-3 lata, a iphona statystyczna osoba zmienia co 3-5 lat więc z baterią się potrafi zrobić problem Od tamtej afery jest wprowadzona opcja sprawdzenia kondycji baterii i u mnie po roku jest nadal 100%

WeiXiao

@mr_jaro: ale jak to? 3 różne religię na (iphune linóx window$) na raz? nie psuj narracji i wybierz jedną bo ban ;)

mr_jaro

@WeiXiao: mogę rozpocząć kolejną jakby co, "wolę C# niż javę" :D :D :D

superdurszlak

@mr_jaro: uuu mamy tu heretyka :D :D :D

wiciu

@mr_jaro masz prawo do swojej opinii (nawet, jeśli jest zła) ;)

mr_jaro

@wiciu: hahaha widzicie jak łatwo zacząć? :p

Spine

@mr_jaro: urządzenia appla zmieniają, jak tylko nowe się pojawi :D

A ja np. ostatnio kupiłem nówkę starego flagowca (Samsung Galaxy S7), bo wychodzi znacznie taniej niż nowe hype'owane, a bebechy podobne :] Np. w stosunku do S8 tylko drugi procesor ma ciut mniej MHz... No i ekran ma normalniejsze proporcje.

cerrato

@Spine: +1 :D Przecież ajfon poprzedniej generacji to większy wstyd, niż matka prostytutka :P

Lukxxx

Nic tylko kupić dwa i przelewać wodę z jednego w drugi aż posprzątają całą planetę.

lion137

Jak ktoś się chce za to płacić, to jego sprawa, jego kasa i mi nic do tego.

GutekSan

@Pipes: NASA spent $30,000,000 creating the pen that would write upside down in space [...] - z tymi ołówkami to mit. Nikt nie pisze w kosmosie ołówkami, bo odrobiny grafitu nie powinny sobie latać po statku.

WeiXiao

@GutekSan: no jak to? w internecia okłamowują?

superdurszlak

@WeiXiao: nie znasz tego słynnego cytatu Sun Tzu? Małe kłamstwa podaje się w Dzienniku Telewizyjnym, średnie wysyła telegramem, a wielkie wypisuje w internecie

mr_jaro

@Spine: @cerrato no właśnie cały problem w tym, że osoby, które ja znam i są posiadaczami iphona to nie zmieniają co roku, np znajomy kupił iphona se na premierę i do tej pory go ma bo mu działa tak jak nówka, więc po co zmieniać ;)

Silv

Ale po co tyle przekleństw.

cerrato

w niektórych sytuacjach po prostu nie da się dobrać słów odpowiednio nośnych retorycznie, żeby dało się oddać całą gamę posiadanych emocji bez użycia wulgaryzmów.

Silv

@cerrato: może źle zaimplementowałeś mapowanie "moje emocje -> emocje we wpisie".

Silv

PS. Tzn. np. przez rzutowanie var EmWeWpisie em_we_wpisie = (EmWeWpisie) moja_em. Nie najlepiej. Lepiej napisać oddzielną funkcję, np. EmWeWpisie mapujEm(MojaEm moja_em) { EmWeWpisie em_we_wpisie = new EmWeWpisie(moja_em.poziom / 2, ZakresEmEnum.publiczna); return em_we_wpisie; }.

Spine

@mr_jaro: napisałeś

telefon z andkem statystyczna osoba zmienia co 2-3 lata, a iphona statystyczna osoba zmienia co 3-5 lat

A wiesz, że Polska jest znacznie mniejsza niż Ameryka :] ? Twój polski znajomy ma pełne prawo cebulić, ale Świat jest duży i poza Polską panuje inny zwyczaj obchodzenia się z iPhone'ami :D

mr_jaro

@Spine: ok, fakt, mogłem napisać statystyczny polak

baant

nie chce mi sie czytać 100 komentarzy, wiec pewnie kogos powtorze, ale: Nie hejtowałbym ani pomysłu ani biznesu (bo jak widać się sprawdził) tylko jak już to te tępe strzały, które wykładają kase na coś takiego :D

Spine

Kolega już dawno temu rzucił pomysłem na test ciążowy zintegrowany z facebookiem. Zaraz po użyciu miałby opublikować posta z terminem porodu i listę potencjalnych ojców dziecka :D

Tomek Pycia

@Spine: A to może test na HIV zintegrowany z Facebookiem i wtedy Facebook mógłby wygenerować na podstawie znajomości ludzi którzy też powinni zakupić taki test.

cerrato

Jak HIV to raczej integracja z Tinderem.

M.G.P.N

Butelki, które możemy dostać w Biedronce bądź innym markecie na Petach są wybite numery. Najlepszymi numerami którym plastik nie przenika do wody to 2 i 5 a 1,3,4,6,7 to największe ścierwo, które szkodzi nam. Więc wystarczy wybierać szkło albo kupować wody z wytłoczonymi numerami jak już wspomniałem. Natomiast jeśli chodzi o te bidony to i tak się sprzedadzą jak iPhony po 3500zł. Nie liczy się użyteczność przecież.

Spine

@Przem Cio: i tak większość ludzi będzie do niego lała wodę z plastikowej butelki... równie dobrze można używać szklanki za 1zł, żeby sobie do niej nalewać wodę...

edit: przemcio usunął komenta :(

Kamil Żabiński

@Spine W Polsce/Europie może tak, ale w USA zrobiono wielką kampanię, żeby pić wodę z kranu. Podobno można poznać po tym Amerykanów, że w restauracjach proszą o wodę z kranu. W europejskich się z tym nie spotkałem, ale poza Polską byłem w restauracjach tylko w Austrii i na Węgrzech

nullpt4

@mr_jaro: mojemu współlokatorowi zepsuł się iphone po roku ;/ sam miałem kilka smartphonów z androidem po 2-3 lata i nigdy nic nie naprawiałem. Takie przerzucanie się wpisami co się komu zapsuło a co nie, IMHO nie ma żadnego sensu i niczego nie dowodzi.

cerrato

@nullpt4: dokładnie. Poza tym jest ryzyko, że jeszcze wyjdzie, że ajfony są fajne - lepiej nie kusić losu ;)

Kamil Żabiński

Trzeba by zebrać duże statystyki bo inaczej to nic nie mówiące przypadki możliwe że mieszczące się w trzy sigma

Spine

Właśnie na YouTube pokazała mi się reklama tego :/

several

którym się (penis męski wie po co) łączy z siecią No jest napisane po co For every bottle drunk from every REBO we fund the collection of one plastic bottle polluting our environment. Czy tego dotrzymają? Penis wie. EDIT a ta historia o długopisie z NASA i ołówku od ruskich to fake, w stanie nieważkości "okruszki" z ołówka mogłyby uszkodzić sprzęt.

Tomek Pycia

Co do reklam na Facebooku i innych takich to jak kliknęliście w link dostaliście tak zwanego pixela i teraz będę was atakowac aż kupicie, nawet jak kupić to też was będę atakować.

axde

@Tomek Pycia: Co do reklam na Facebooku - Facebook container. Chyba, że logujesz się incognito na ten śmietnik + Google container.

superdurszlak

@Tomek Pycia: ciekawe co musiałem kliknąć, że ostatnio FB namawia mnie do relokacji na Białoruś :D

Tomek Pycia

@superdurszlak: To nie to, To analiza behawioralna ciebie wykazała, że tam będziesz szczęśliwy:P

Tomek Pycia

Przynajmniej według Facebooka :P

vpiotr

Akurat odwodnienie to IMHO czesty problem kawoszy (w tym naukowcow, programistow i ksiegowych), wiec produkt nie jest taki calkiem glupi.

tajny_agent

co pewien czas zapala się lampka, która Cię informuje, że już czas się napić - Słowianie się z tym rodzą :P

Tomek Pycia

@Jasnowidz: Ja znam takich co cały czas im się świci - zregłu jest wmontowana w nos i świeci na czerwono.

cerrato

@mr_jaro: no onii są genialni :D Wiadomo, że jedne filmy są lepsze, inne gorsze, ale ogólnie - uwielbiam i podziwiam.