WeiXiao
2019-11-29 23:12

Za 30 godzin rozpoczyna się jedna z najbardziej intensywnych i prestiżowych rywalizacji programistycznych online, gdzie topowi zawodnicy właściwie otrzymują darmową przepustkę do FAANGa i innych podobnych firm typu SpaceX / ESEA / IBM (quant R&D) / Tencent itd.

Wielu zawodników w czasie eventu stawia rywalizację na najwyższym priorytecie i nawet decyduje się wziąć urlop lub totalnie olewa wszystko inne, a to powoduje drastyczny spadek aktywności w projektach open source tj. kernel Linuxa czy Tensorflow.

Nawet tutaj na forum jest kilku zawodników, którzy po wysłaniu wszystkich zadań zmagają się przez 2 miesiące z usuwaniem emaili od rekruterów i ofert na linkedinie. Oczywiście chodzi o finalistów 2018 - @kq @katelx

AoC - Join the competition

Afish

Haha, po pierwszych zdaniach myślałem, że mówisz o Top Coder Open :D

WeiXiao

@Afish: No cóż, musisz się przyzwyczaić, że my tutaj na forum celujemy w imprezy mające trochę wyższy kaliber niż Top Coder ;)

kzkzg

Serio rekruterzy się odzywają do tych najlepszych?

InterruptedException

Pierwszy raz słyszę, żeby coś innego niż pozytywne zakończenie standardowego procesu rekrutacyjnego dawało przepustke do pracy w faang. Mogę jakieś źródło tej rewelacji, może wcale nie muszę leetkodzić

katelx

@WeiXiao autor aoc powinien cie zatrudnic do marketingu ;)

WeiXiao

Ja to chciałbym się dowiedzieć gdzie jest 4powy leaderboard :D

katelx

ja jestem na stworzonych przez @hauleth @kq @Afish, czas na kolejny? ;)

several

@InterruptedException: Wydaje mi się, że potraktowałeś ten wpis zbyt poważnie ;)