LukeJL
2019-09-15 23:53

Ciekawostka. Po wpisaniu "prasa" albo "prasę" JYSK wysiada i pokazuje głupoty. Coś poszło nie tak (szukałem stojaka na prasę. Przypuszczam, że to może mieć jakiś związek z tym, że "prasa" to kategoria strony i pojawia się ta pozycja w menu na dole... ale próbowałem "praca" czy 'blog' i nie pokazywał głupot)

cerrato

no normalnie hakier z Ciebie ;) Żeby tak jednym słowem wyłożyć stronę międzynarodowej korporacji na łopatki. Wielki szacun :D

GHC

Prasa to przykładowy artykuł. Jak wpiszecie w wyszukiwarkę jakiś fragment tego javascripta to też wam ją znajdzie np getelement.

czysteskarpety

Drupal 8, dawno nie widziałem.

LukeJL

@czysteskarpety: skąd wiesz, że Drupal i że akurat 8?

czysteskarpety

@LukeJL: W kodzie są znaczniki np. <a href='<%= url %>'> <%= Drupal.t(title) %> </a> albo Drupal.stringReplace czy <meta name="Generator" content="Drupal 8 (https://www.drupal.org)" /> czasami lubię oglądać, bo można się sporo dowiedzieć, nauczyć (tez jak uniknąć błędów innych).

LukeJL

@czysteskarpety wychodzę z wprawy. Kiedyś pierwsze, co bym zrobił, to spojrzał na kod, a teraz patrzę bardziej oczami konsumenta.

cerrato

@LukeJL: widać czas przekazać pałeczkę młodszemu pokoleniu :P

LukeJL

@cerrato coś jak: "w korowodzie funkcji możemy trwać... niepokonani / nim się klasy w nas wypalą, nim ocean naszego kodu łyżeczką się odmierzyć da / trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... niepokonanym? :)

PerlMonk

@cerrato: Nie chcę trzymać niczyjej pałeczki :P

PerlMonk

Dziękuję za propozycję, ale nie. Obie ręce mam zajęte.

MasterOf

Obie ręce mam zajęte. @PerlMonk: Trzymasz już inne pałeczki? :D

PerlMonk

@MasterOf: Nie, trzymam nóż i widelec :P

vpiotr

W 1997 udawalo mi sie wykladac Oracle SQL Server 7.3 przy pomocy wyklikanego w Delphi zapytania. Smiesznie bylo. Teraz za takie cos mozna pewnie isc siedziec.

cerrato

@vpiotr: tak mi się skojarzyło :P Rozmawia dwóch adminów:

  • Mój kumpel wczoraj w 5 minut uszkodził główny serwer.
  • Jest hakerem?
  • Nie, debilem...