lukas_gab
2017-02-07 06:14

Cześć.

To mój pierwszy i jak na razie ostatni wpis na mikro blogu. Miło było przez lata przeglądać 4p i się uczyć jako licealista/studencina (już nie pamiętam kiedy to się zaczęło... ), dalej jako młodszy specjalista poznający rynek, aż po stan obecny, gdzie mam już pewien poziom wiedzy i doświadczenia. Poza technicznymi aspektami miło tutaj spędzać czas. Nie wiem czy kogokolwiek to obchodzi, niemniej dla ciekawskich - postanowiłem, przynajmniej na jakiś czas odstawić to forum na bok, i zająć się w tym czasie innymi sprawami. Dzięki za wspólnie spędzony czas. Nie będę już was irytował, a i pewnie zapomnicie mnie szybciej niż deusa, polaczka17, lofixa, Demonical Monk, Maszynaz i inni.. w ogóle nie dorastam, do nich ani wiedzą, ani trollingiem, ani popularnością (sami dopasujcie cechy do pseudonimów). Wątpię w to, ale jakby ktoś miał jakąś sprawę, to przez jakiś czas raz w tygodniu sprawdzać będę skrzynkę prywatnych wiadomości.

Trzymajcie się i powodzenia w życiu zawodowym i tym prawdziwym ;) !

Shalom

Nie wiem czy klikać łapkę w górę, bo jeszcze ktoś to tak odbierze ze się cieszę ;)

_Mateusz_

Ile czasu poświęcałeś na forum, że taka decyzja?

tdudzik

Szkoda, zawsze z przyjemnością czytam Twoje wpisy. ;)

czysteskarpety

inwigilacja na forum to ludzie odchodzą ... :P

WhiteLightning

Sorry stary ale do poziomu trolowania polaczka17 czy tRRRola to Ci daleko :)

karolinaa

@lukas_gab: nie pier.dol tylko wracaj. wiadomo, że nie zawsze jest czas na forum, nie zawsze jest czas na życie, nie zawsze jest czas na przyjemności i nie zawsze jest czas na programowanie. ale to nie powód żeby żeganć się z forum. można mniej pisać, można mniej czytać, można mniej trolować  czy można mniej uczyć się - ale nie żegnać. więc odłóż wódkę i te smuty i ogarnij. wiadomo, że jak ktoś buduje dom albo aplikacje bankową w Spring 3 MVC to może mieć mniej czasu na forum, ale to nie jest powód żeby odchodzić!!

Cr0w

@lukas_gab: c'mon! ciągle czekam na potencjalny post około programistyczny. 4P o 5 rano nie będzie już tym samym...

mr_jaro

@karolinaa: też w sumie nie rozumiem takiego odejścia z forum oficjalnego :) To jest tylko forum i nic więcej. Rozumiem odejście z jakiejś bardziej zacieśnionej społeczności jak ode mnie z ligi simracingowej ludzie odchodzą ale to inna kwestia bo poświęcasz na to kilka godzin co dzień i jak rezygnujesz z grania no to po co masz tam siedzieć, ale ze zwykłego forum? to takie dziwne.

Artur Protasewicz

Ty się nie przejmuj, że kogoś irytujesz. Ja dostarczam tu dawkę schizy wręcz notorycznie. Nie wiem na ile kogo irytuję, przez lata się zmieniłem trochę, trochę uspokoiłem, ale jak znajdzie się dobry powód - praca, pogoda, trudności z napisaniem programu itd. - to sam nie wiem z czym jeszcze wyskoczę. Statystyki w profilu pokazują mi, że najwięcej piszę na forum Coyote. To poniekąd jakieś moje miejsce, chyba że statystyki kłamią. Już kiedyś zamilkłem na długo i kiedy po czasie napisałem wpis, ktoś napisał "fajnie że wróciłeś". A więc komuś się to podoba. I twoje wpisy pewnie też, choć przyznam, że ich dobrze nie znam.

Burdzi0

@Artur Protasewicz @lukas_gab ej no, jeżeli chodzi o najgłupsze posty na forum to ja wiodę prym (no może po anonimach)!

several

@Burdzi0: co prawda czytam tylko Twoje wpisy na mikroblogu, ale nie zgodziłbym się z Twoim twierdzeniem mimo wszystko.

AreQrm

Powodzenia :-) Wracaj do nas ;-)