Ocena CV

0

Cześć,

proszę Was o rzucenie okiem na CV, które spłodziłem w mękach, zarówno w kontekście estetyki jak i treści :)

Jeśli chodzi o estetykę to jedyne pytanie czy wg. Was nie jest tam "naćkane" za dużo rzeczy czy może powinienem coś usunąć i trochę bardziej porozsuwać poszczególne sekcje.

Jeśli chodzi o treść to wiem, że brakuje mi wpisu o projektach. Niestety mój jedyny większy projekt jest dopiero w trakcie tworzenia i jeszcze nie jest na etapie, w którym mógłbym się nim chwalić. Na razie CV będzie słane i tak na staże.

Nie wiedziałem czy wpisywać technikum oraz prace wcześniejsze niż ostatnia, nie mające związku z IT. Poradzono mi, że skoro nie mam żadnego istotnego doświadczenia to powinienem to wpisać, żeby mieć w CV "cokolwiek" i żeby było z niego widać, że cokolwiek robiłem. Ale nie jestem co do tego przekonany. Wpisanie technikum chyba ma sens, ale wpisywanie pracy fizycznej chyba średnio. Według mnie. Jak myślicie?

1

Uważam, że powinienes wpisać jakies projekty ktore zrobiles choćby do szuflady. Z tego cv nie wynika czy przeczytałeś książke czy miałeś to na studiach czy może rzeczywiście praktykowałeś w wolnym czasie.

Jesli chodzi o juniorow to konkurencja jest ogromna i takie cv moze nie wystarczyć

Jeszcze tylko dodam, że lepiej zrobić 5 malych projektow niż jeden ogromny nieskonczony, ale jesli masz cos w trakcie rozwoju to raczej ogranicz scope i wrzuc do cv (nie musisz od razu wrzucac linka do githuba, ale zeby bylo w ogole o czym rozmawiac na interview)

1

Czemu nie zacząłeś pracy na studiach? Przespałeś?

2

3 rzeczy:

  • Ja bym nie wpisywał manul worker
  • Skillsy - ja wiem, że chciałeś się zmieścić na 1 kartce, ale IMO oddzielanie rzeczy slashem jest czasochłonne dla oczu - oko łatwiej rozdziela kolejne wiersze. Więc ja bym każdy z tych skilli dał w osobnej linijce (nawet, jesli by to oznaczało 2 stronowe CV)
  • Co do języka angielskiego to IMO zbyt dużo rozpisane. Dałbym English: communicative (+ technical english)
5

Ja bym wywalił to doświadczenie jako Manual worker - jest bez znaczenia i zaśmieca CV, chyba że szukasz pracy w fabryce.

0

No fotogeniczny to nie jesteś.
Treść: Dodaj zdjęcie.

0

Czemu masz wymieszany polski z angielskim? - bezsens

0

Jeśli chodzi o pracę podczas studiów to raczej ciężko. Na studiach pierwszy raz miałem styczność w ogóle z programowaniem, a mniej więcej od połowy studiów zacząłem się tego uczyć na poważnie (czyli więcej niż to co na zajęciach). Szukałem stażu przed ostatnim semestrem, ale niestety nigdzie się nie załapałem.

A ta praca fizyczna nie jest wakacyjna, po prostu praca po studiach, w której byłem tylko chwilę :P

Dzięki za sugestie

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0