Ocena CV

0

Cześć,

Chciałbym się zwrócić z prośbą do was o ocenę mojego cv. Chodzi mi bardziej o element prezentacyjno-wizualno-treściowy, tj. czy jakoś w tym stylu mogłoby to wyglądać. Może projekty, które powinienem dołączyć powinny być bardziej rozbudowane? Wiem, że w dołączonych projektach są bugi, aktualnie przepisuje mikrobloga z drf i vue.

2

Od strony wizualnej pozostaje Ci zmienić zdjęcie na coś bardziej profesjonalnego nie na tle szafy :P

Mając doświadczenie to zastanowił bym się czy sekcja projektów jest potrzebna i rozbudował bym opis doświadczenia bo to ono będzie interesować najbardziej pracodawcę. Co do sekcji certyfikaty, z tego co widzę raczej celujesz tym CV w bycie devem niż bycie sieciowcem więc fajnie że masz CCNA, ale dopóki nie celujesz w automatyzację sieci raczej się to nie przyda. Additional Skills i Intrests też bym sobie darował, a no i jak CV po angielsku to klauzule też już daj po angielsku, no i daj że ją wyjustowaną, a nie wyśrodkowaną.

P.S "- English both written and spoken" to oznacza wszystko bo jak umiesz napisać "I'm Tomasz", zrozumieć i przeczytać "This is computer" i na tym się twoja wiedza może kończyć natomiast no nie skłamałeś. Użyj ludzkiej skali czyli A1, A2, B1, B2, C1, C2 zamiast lakonicznego opisu, który nic nie mówi.

1

managment

literówka, powinno być management

2

Gdy opisujesz doświadczenie zadowowe, zaczynasz zdanie od myślnika, co wygląda, jakbyś chciał wypunktować swoje obowiązki - jednak zamiast tego, piszesz wszystko jednym cięgiem. Albo w jedną, albo w drugą stronę.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania "COPERNICUS"
information technologies

No dobra, ale co z tymi technologiami? Można się domyślić, że to studia pierwszego stopnia, ale jednak w CV lepiej nie pozostawiać miejsca na domysły - napisz, że studia licencjackie/inżynierskie.

After authentication user can write posts, comment other users posts and rate it.

Cały czas piszesz o postach w liczbie mnogiej, a na końcu używasz it, które jest zaimkiem liczby pojedynczej. Poza tym, samo user na początku wygląda dziwnie - ani nie jest to a user (mówimy o bliżej nieokreślonym, dowolnym użytkowniku), ani the user (mamy na myśli konkretnego użytkownika), ani users (mówimy o wszystkich ogółem). Dodałbym przedimek.

Application contain user notification system via AJAX

Aplikacja jest w liczbie pojedynczej, więc contains - brakuje s na końcu. Ponownie brakuje przedimka a (thing contains a thing).

Webscrapper which collect informations about football teams score in last games.

  1. Ponownie, masz scrapper w liczbie pojedynczej, więc collects.
  2. information jest rzeczownikiem niepoliczalnym.
  3. Brak zaimka dzierżawczego (teams -> teams').
  4. Jest wiele drużyn, więc i wiele wyników.

I learned how to parse html or javascript

Niespójność - wszędzie indziej piszesz HTML wielkimi literami, tak samo Javascript zaczynasz z wielkiej.

Rewrite the scrapper module with Scrappy library to make application running in background.

Mieszasz czasy - przechodzisz z present simple na continuous. make the application run in background.

User can check up to date cryptocurrency prices. Add them to followed and calculate their price in real money

  1. To samo co poprzednio z tym "gołym" user.
  2. Zwrot "real money" brzmi tutaj, moim zdaniem, bardzo niezręcznie - implikuje on, że kryptowaluty to "fake money". Najprościej byłoby chyba zamienić na in cash ("w gotówce").
3

Jeśli chodzi o całokształt CV, to:

  • Dawanie adresu jako lewa kolumna sprawia, że w części Skills | Languages mamy już puste miejsce po lewej stronie... IMO z adresu nie ma co robić osobnej kolumny

  • Co do Projects to za dużo jak na CV. O projektach się gada zazwyczaj na wstępnej pierwszej rozmowie, a w CV zostawia tylko used technologies i krótki opis, co w ogóle to robi (krótki!). Githuba i tak nikt nie sprawdza, tak samo zdeplojowanej appki

  • Trochę nie rozumiem czemu jest sekcja Skills i osobna Additional skills - tzn ok, rozumiem, że jedna techniczna a druga nie. Ale to dziwnie wygląda. Zamiast tej sekcji Additional skills ułóż kilka zdań w jakimś summary o sobie, na początku CV.

2

No ale adres email to wpisz jakiś normalny, a nie w stylu misiek98.

2

Nie masz doświadczenie a masz 2 strony CV. Wow.
1 strona maks, nikt nie spojrzy na drugą. Streścij to, usuń z projektów jakieś crudy i daj tylko najlepszy.
Doświadczenie jako, że nie programowanie, też streść do jednej linijki. Zdjęcie słabe, pomyślałbym, że jesteś dzieckiem.
Zrób w anzugu u fotografa.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0