Ocena CV

0

Witam, proszę Was o ocenę mojego CV.
Co można poprawić? Co jest okej?
Czy z takimi umiejętnościami mogę startować na juniora?
http://ifotos.pl/zobacz/cvpng_qexnass.png
http://ifotos.pl/zobacz/cv2png_qexnasa.png
Dziękuje i pozdrawiam

5

Usuń te brednie o "pasji" - 3 aplikacje przez 5 lat raczej zaprzeczają tej "pasji".

1

phpMyAdmin i mysql workbench bym całkowicie wyrzucił. Skoro umiesz SQL to ogarnięcie jakiegokolwiek narzędzie do poruszania się po bazie to chwila.

Doświadczenie wywaliłbym - po co komu info, że byłeś magazynierem? Niby można by było zostawić, bo masz napisane "praca w środowisku angielskim", ale po twoim angielskim(b1) kompletnie tego nie widać. Dlatego do wywalenia. Doradca klienta itd.. Też niepotrzebne.

Aplikacja schoolRegistry całkiem spoko, na plus. Szkoda, że nie zaimplementowałeś jakiegoś OAuth2, albo innego systemu logowania.

3

Takie mamy czasy, że każdy odkrył w sobie pasje do programowania, urodził się z klawiaturą w rękach a jego pierwszymi słowami było "Hello World"

0

Nie patrzylem co na githubie ma ale bierzecie pod uwage ze nie kazdy programistyczny projekt jest godzien publikacji kodu i aplikacji moglo byc wiecej?;)

0

Nie ma sensu zasłanianie nazwiska ani maila jeśli na githubie są one w commitach i paczkach.

0

Usun slowo "prosta", zle to wyglada, gdy kandydat o swoich dokonaniach mowi proste, latwe czy nic skomplikowanego.
Znajomosc metod szybkiej nauki tez bym wyrzucil: znasz tylko jeden jezyk obcy, a technologicznie tez nie powala jak na 5 lat. W tym wypadku ta informacja(5 lat) tez nie dziala na Twoja korzysc.
Podawanie liczby aplikacji mialoby sens, gdyby mogla ona zrobic wrazenie.
Co ze szkola? Wyglada, ze skonczyles nauke po liceum, jesli tak to jest ok. Jesli jednak studiujesz - powienienes to wpisac, jesli masz ukonczone studia, nawet niezwiazane z IT rowniez.

0

zobaczylem wlasnie, ze Twoje CV sklada sie z dwoch osobnych plikow xd Na boga nie wysylaj czasem tak rekruterowi!

2
  1. To na pewno nie wygląda jak pasja:
    screenshot-20180702213601.png
    Tymbardziej appka z 3 warstwami w stylu encja na twarz i pchasz, bez żadnej logiki w środku.

  2. Wizualnie to CV jest bardzo brzydkie, w sensio serio - mega brzydkie.

  3. Napisz coś co ma w sobie jakąś logikę, z normalną historią commitów i wtedy jest sens się tym chwalić. CRUDem czy appka z tutoriala raczej nie za bardzo, bo to jedynie dziwnie wyglada. Szczególnie jeśli kandydat ma jedynie to do zaoferowania po 5 latach (!!!) nauki.

2

Jak otwieram projekt to jedną z rzeczy które zawsze robię jest przeczytanie readme i próba zbudowania. School registry ma brakującą klasę. Reszta nie ma podpiętego żadnego build toola, a mając w zasadzie kilka minut na CVkę nie będę nawet próbować uruchamiać z palca. Readme brak. Sam kod świeci się jak psu jaja w intelliju - nieużywane metody, rozjechane formatowanie. Dość dziwne API, rzuca mi się w oczy @GetMapping("admin/class/remove") (brak użycia semantyki HTTP). Nie ma testów, obsługiwane tylko ścieżki happy-case. W randomowych miejscach logowanie na stdout. "Domena" to entities JPA. Logiki nie stwierdzono. Angielski raczej na marnym poziomi (typu Teacher jest powiązany z "learnedSubjects"). Dużo interfejsów z jedną implementacją.

Generalnie wygląda to na sklejenie kilku tutków.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0