Ocena cv

0

Witam,
Prosiłbym Was o opinię na temat mojego cv oraz ocenę czy z takimi umiejętnościami mam realne szanse na załapanie się do pierwszej pracy, bądź na staż jako programista java. Rozumiem, że moje umiejętności są jeszcze nikłe, ale wydaje mi się, że pracując w jakimś projekcie za pieniądze, mogę się zdecydowanie szybciej rozwinąć niż pisząc w domu. Dlatego chciałbym się gdzieś załapać, tylko czy to jest możliwe?
Z góry dziękuję.

1

Niby wymazałeś imie i nazwisko a dalej link od GH https://github.com/adrianstepien :D :D

  1. CV z błędami, szkoda słow. Geodeji
  2. CV po polsku...
  3. Wygląda to dość biednie, ale może zaproszą cię na test wstępny do jakiegoś masowego stażu wakacyjnego w Comarchu.
1

Odnośnie estetyki jeszcze uwaga:
Przed nawiasami otwierającymi powinny być spacje.
Nie "Warszawska wyższa szkoła informatyki" a "Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki".

0

Dlaczego podajesz uczelnie i wydział a nie napisałeś najważniejszego, czyli jaki kierunek. CV niechlujne i brak konsekwencji. Raz dajesz dwukropek raz nie, raz dajesz spacje raz nie.

Imię i Nazwisko
e-mail: 
Miejsce zamieszkania :

Literówki: Geodeji, Zaintesowani

0

CV wizualnie prezentuje się tak słabo, ponieważ imam się jeszcze z zamiarem wysyłania go. Bardziej chodziło mi o Waszą opinię na temat projekciku i zakresu moich wiadomości, ale skoro mówicie, że wygląda to tak biednie to nie pozostaje mi na razie nic innego, tylko pisać grzecznie kod do szuflady, a za jakiś czas spróbować swoich sił w branży. Dziękuję za poświęcony czas :)

1

na plus podobają mi się te niebieskie belki, lubię niebieski

0

Autorze tematu... Napisałeś projekt w którym użyłeś sporo popularnych technologii. Zatem znasz też w pewnym stopniu javę. Dopieść trochę cv pod wgzlędem estetycznym (literówek być nie może!) i składaj do 3-4 firm w swoim mieście. Prawda jest taka, że na tym forum nawet jakby Elon Musk pokazał swoje CV to by coś komuś nie pasowało. Prawda o życiu - nigdy się nie zadowoli wszystkich. Zadowolić większość to już wielki sukces ;)

0

Skomitowałeś folder .idea, nie trzymasz się konwencji nazewnictwa klas itd. w Javie.

0

CV powinno być pisane w notatniku. Przynajmniej istniałby jakiś standard, a nie jak teraz w sieci: pełno generatorów CV, poradników jak pisać, doradców zawodowych.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0