Usuwanie wątków, postów i komentarzy

Ten artykuł opisuje usuwanie wątków, postów i komentarzy na forum dyskusyjnym.

***

Usunięcie wątku

W pewnych okolicznościach użytkownik może usunąć dany własny wątek. Aby to zrobić, należy:

  1. nacisnąć przycisk z ikoną krzyżyka i etykietą "Usuń" w menu pierwszego posta tego wątku; wyświetli się okienko pop-up z pytaniem: "Usunąć wpis? Tej operacji nie będzie można cofnąć";
  2. w okienku pop-up nacisnąć czerwony przycisk z etykietą "Tak, usuń"; użytkownik może porzucić usuwanie, naciskając przycisk z etykietą "Anuluj".

Uwaga: użytkownik nie może cofnąć tej operacji; należy więc ostrożnie korzystać z tej opcji.

Więcej informacji na temat okoliczności, kiedy użytkownik nie może usunąć danego własnego wątku: Dlaczego nie mogę edytować lub usuwać własnych postów?

Usunięcie posta

W pewnych okolicznościach użytkownik może usunąć dany własny post. Aby to zrobić, należy nacisnąć przycisk z ikoną krzyżyka i etykietą "Usuń" w menu tego posta. Dalsza część procedury: patrz sekcję "Usunięcie wątku" wyżej.

Uwaga: usunięcie pierwszego posta w wątku oznacza usunięcie całego wątku!

Uwaga: użytkownik nie może cofnąć tej operacji; należy więc ostrożnie korzystać z tej opcji.

Więcej informacji na temat okoliczności, kiedy użytkownik nie może usunąć danego własnego posta: Dlaczego nie mogę edytować lub usuwać własnych postów?

Usunięcie komentarza do posta

Użytkownik może usunąć dany własny komentarz do posta. Aby to zrobić, należy:

  1. nacisnąć przycisk z ikoną krzyżyka w menu tego komentarza; pojawi się okienko pop-up z pytaniem "Usunąć komentarz? Tej operacji nie będzie można cofnąć";
  2. nacisnąć czerwony przycisk z etykietą "Tak, usuń"; użytkownik może porzucić usuwanie, naciskając przycisk z etykietą "Anuluj".

Uwaga: użytkownik nie może cofnąć tej operacji; należy więc ostrożnie korzystać z tej opcji.

0 komentarzy