C++ i praca?

0

Witajcie.

Od jakiegos czasu doszkalam sie w c++ gdyz chcę znaleźć pracę jako programista. Jeden projekt mam skończony w języku Lua, jest to duży projekt jak na początkującego. Dzisiaj zajrzałem na dział praca i nie znalazłem tam pracy dla programisty c++.

Mam do was pytanie, czy przerzucić się na inny język?

Programowałem już w c++ i Javie ale ten pierwszy bardziej mi przypadł do gustu. Zastanawiałem się też nad web deweloperem.

Dziękuję i pozdrawiam.

0

Szukałeś w jakichś firmach zajmujących się telekomunikacją, albo czymś takim? Tzn. m.in. Nokia, Motorola, Ericpol, Ericsson. Ja co prawda piszę w Javie, ale przeglądając oferty często widzę u nich stanowiska na C++. Co prawda zazwyczaj jest to utrzymywanie kodu, ale zawsze coś. A jeśli o web dev chodzi to w backendzie to teraz raczej Java, ewentualnie jak nie lubisz to masz do wyboru javascript (bardziej frontend, ale Node też jest).

0

Na razie rozglądam się co i jak, próbuję ugryźć temat pracy jako programista. Bardziej chodzi mi o rozwój i nowe technologie, ale wiem że od czegoś muszę zacząć. Chcę się zakręcić w jakiejś technologi i zrobić w niej projekt, tylko nie mam pojęcia na czym się skupić i tego się nauczyć.

0

Przecież są chyba 3 strony ogłoszeń pracy C++ na tym forum.

3 są dla Wrocławia, a dla C++ jest 8.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1