Darmowa praca?

0

Skończyłem technikum informatyczne, czekam na wyniki matur i mam zamiar zapisać się na studia informatyczne. Lubię programować daje mi to pewną satysfakcje i uciechę.
Nie mam doświadczenia zawodowego, żadnych projektów większych niż Snake.

Nie daleko mnie pojawiło się stanowisko na młodszego programistę c#. Jednak wymagany jest też angielski w stopni średnim i jakiś frontend(html5) czego w ogóle nie umiem.

Moja jedyna wiedza dot. programowania to przerobione książki C# i .NET 2008, Czysty kod i Mistrz czystego kodu.

Chcę zdobyć jakieś doświadczenie, zobaczyć jak to jest. Z moją wiedzą i umiejętnościami nie mam szans na przebicie się przez innych.

Związku z tym myślę czy by nie wysłać do firmy o którą się rozchodzi CV wraz z informacją, że chętnie dołączę do pracy za DARMO w celu zdobycia doświadczenia i nauczenia się nowych rzeczy, oczywiście tylko na okres 3 miesięcy(do rozpoczęcia studiów). Co wy na to? Czy może ta wiedza wystarczy?

0

Żółtodziób na 3 m-ce? Hmm, niby do czego? Musieliby w ciebie zainwestować, a nic by nie uzyskali z tego.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, być wysłał CV + list motywacyjny (ten może być zawarty w samym emailu) i nawet ewentualnie po dłuższym okresie bez odpowiedzi zapytał co i jak. Ścigać się za to nie będą :)

0

W takim razie dlaczego nie coś Open Source?

0

Za darmo nikt cię nie weźmie. Bo dla firmy to jest i tak pewien "koszt" bo muszą cię przysposobić i ci pomagać. Więc jak im napiszesz że chcesz "za darmo" to znaczy że malo umiesz i im nie pomożesz a będziesz przeszkadzał.

0

a może jakaś pomoc... zdalna?
sam jestem ciekaw czy takie cos sie praktykuje.

0

Poszukaj i dołącz do jakiegoś projektu w internecie albo samemu sobie coś porób na GitHuba (będziesz mieć do CV).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1