Kim jesteście?

1

Po ostatnich tematach w karierze taka mnie ciekawość naszła - jak się rozkłada w naszej 4p rodzinie specjalizacja na poszczególne stanowiska. Dlaczego / o co chodzi? Otóż mam wrażenie, że większość osób na 4p (szczególnie te z większym stażem i dobrymi zarobkami :P) zapominają, że poza webdevwm jest też inny, całkiem pokaźny i nieźle płatny świat desktopu/mobile. Dlatego właśnie taka ankieta.

Może być niezrozumienie jeśli chodzi o backend - celem jest rozróżnienie backendu ukierunkowanego na web / mobile od backendu ukierunkowanego typowo na desktop + np. proste API dla web/innych

3

Nie widzę się tu

3

Brakuje ról menedżerskich, back endu łączonego. Powinna być możliwość wyboru kilku opcji.

2

Nikim.

0
abrakadaber napisał(a):

zapominają, że poza webdevwm jest też inny, całkiem pokaźny i nieźle płatny świat desktopu/mobile. Dlatego właśnie taka ankieta.

Kolega pracuje w zespole apki mobilnej mojego banku. Zgadza się, nieźle zarabia.
Niezbyt dawno nawet mu wspomniałem o forum, czy nie chce się zarejestrować.
Ożenił się, mają maluszka, powiedział że nie te czasy co dawniej - już nie zajmuje się pierdołami w necie - i na forum nie będzie się rejestrować.
Więc do ankiety +1 dla nieobecnego mobile-dev.

BTW, podobne "kim jesteście" https://4programmers.net/Mikroblogi/View/98626

0

Otóż mam wrażenie, że większość osób na 4p (szczególnie te z większym stażem i dobrymi zarobkami :P) zapominają, że poza webdevwm jest też inny, całkiem pokaźny i nieźle płatny świat desktopu/mobile.

Dla czego masz takie wrażenie?

0

ja konwertuje języki...

2

Brakuje odpowiedzie - wszystkie powyższe :P

4

Dziwi mnie trochę wrzucanie backend i mobile razem. Plus co z kimś kto ma więcej niż 1 projekt? ;)

4

Najlepsze jest to, że autor narzeka, że ludzie zapominają o desktop/mobile, a tymczasem w ankiecie brakuje mnóstwa innych działek, w których się programuje komputery. Choćby embeded albo przetwarzanie danych.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0