Czy śpicie w trakcie pracy?

1

Jak w temacie

3

W biurze mamy kanapę i czasem biorę drzemkę, czasem idę przejść się na spacer, czasem gram w kosza - wszystko zależnie od potrzeb, nikt normalny nie powinien nikogo za takie coś kogolwiek ścigać.

0

W Japonii to jest pozytywnie odbierane, bo znaczy że człowiek tak się stara, że zasypia przy biurku.

A tak poważniej to czasem, jak nie mogę zasnąć w nocy i jestem trupem rano (rano już mogę zasnąć, bo czemu by nie?). Lepiej jak się kimnę na kilka godzin. Nawet się z tym nie kryję.

0

Nikt nie będzie nikogo ścigał :) raczej temat do pochwalenia się ile się śpi. Ja sam jak nie mam już siły tez na 1-2h się położę bo nie ma sensu robić

0

W biurze mamy pufy (worki), czasami na nich siadam z laptopem, a jako że jest mega wygodnie + jak w dobrym miejscu się usiądzie tak że klima chlodzi (lubię zimno), to człowiek podczas czekania aż się skompiluje i przejdzie testy potrafi przysnać :)
I w taki oto sposób zdażało mi się pochrapać ;)

#Edit
To bardziej takie 10min drzemki, uświadomienie sobie że się usneło, pobudka, sprawdzenie czy już CI skończył się kręcić jeśli nie powtórka

5

Przy biurku nie, ale na spotkaniach i szkoleniach zdarzało mi się przysypiać, szczególnie jak ktoś za bardzo podkręcił temperaturę klimy :D

1

Jak pracuje to nie, ale na spotkaniach gdzie mam tylko siedzieć i słuchać jak ludzie kłócą się na jakieś tematy niezwiązane z tym co robimy, momentalnie zasypiam.

1

Parę razy miałem taką sytuację, że byłem totalnie nieprzytomny. Opcje są dwie - albo mówię wtedy, że jestem niezdatny do pracy i jeszcze bardziej nieprzydatny firmie niż zazwyczaj, więc idę do domu, albo biorę jakaś bluzę, zwijam w kulkę, kładę na biurku, glowa na bluzę i pół godzinki na reset. Taka chwilowa drzemka potrafi zdziałać cuda.

6

W szkole rabinackiej dwóch uczniów rozmawia n/t, że jednego z nich rabin wyrzucił za pytanie "czy można palić cygaro przy modlitwie"
Drugi radzi: "zadałeś złe pytanie, prawidłowe jest: czy można modlić się przy paleniu cygara"

Jeśli to brzmi przynajmniej nie w temacie, tzn że obecnie pracuję przy spaniu.

0

Ja sobie czasem ucinam drzemki takie po 15 - 20 minut. Najlepiej zasypia mi się ze słuchawkami na głowie. Jako że pracuje zdalnie to mogę to robić na kanapie. To z reguły są takie dni, że bez drzemki i tak byłbym bezproduktywny.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0