Czy programowanie jest dla mnie ???

0

Cześć. Chciałbym zacząć kodować, nigdy nie miałem z tym styczności więc nie mam pojęcia czy back end czy tez frond end bardziej by mi pasował i czy w ogóle programowanie jest dla mnie. Czy dobrym pomysłem, żeby to sprawdzić jest przerobienie książki Java w 21 dni i kurs programowania w JavaScript z Udemy, autorem jest Samuraj Programowania- Bartłomiej Borowczyk. Czy w waszej opinii to da mi jakiś pogląd co jest dla mnie łatwiejsze czy w ogóle kumam programowanie ? Wielu z was programuje w Javie i Javascrpit pewnie więc czy którys język jest może łatwiejszy , mniej skomplikowany czy raczej to zalezy od człowieka.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

9

Zagraj z kolegą w kółko i krzyżyk. Jak wygrasz 3x pod rząd to nadajesz się na programistę i możesz spróbować kursu. W przeciwnym wypadku absolutnie nawet nie siadaj do kodowania, masz zakaz próbowania

3

A nie możesz spróbować po prostu?

3

No próbuj, jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz. Nikt za ciebie decyzji podejmować nie będzie.

0

Ok dzięki . Przerobię te 2 kursy i zobaczę czy to dla mnie jest czy nie. Nie ma co gadać tylko trzeba działać.

8

Jak czytam takie wątki to mam wrazenie, że firma/osoba robiąca kursy S... P... robi po prostu jakiś słaby marketing szeptany. Juz któryś wątek o tym, że ktoś słyszał, ktoś komuś polecił albo ktoś pyta niby przypadkiem o opinię. Czyli typowe zagrania spamerów.

Tzn. nie wiadomo, bo moze faktycznie to ludzie sami z siebie pytają o ten kurs, ale jednak mam przypuszczenie, że to jakieś wykupione posty.

0

Co jeśli się okaże, że programowanie nie jest dla Ciebie? Sprawdzisz kolejną dziedzinę i tak do skutku? Nie miałeś w szkole czegoś, co Cię tak bardzo zainteresowało, że od razu wiedziałeś, że to jest to, czym chcesz się zajmować? Nie miałeś w szkole programowania?

0

Chciałem tylko zapytać o rade , a dla sporej ilości osób skoro pracuje w branży X to mam tam zostać, a nie myśleć o zmianie zawodu na lepszy i poprawie bytu. Niedługo to bycie programistą będzie jak bycie prawnikiem , nie masz rodziny nie masz pracy według sporej ilości osób. Nie chciałem zasiac jakiegos hejtu, chciałem się tylko po ludzku spytać, widocznie pomyliłem fora. Cześć

3

Czy programowanie jest dla mnie ???

Nie.

11

nie pasuje, ale mem fajny

wjK7m1D.png

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0