CV do oceny

0

Hej, możecie ocenić moje CV? Coś mógłbym w nim zmienić?

0

Zmień zdjęcie (najlepiej operacja plastyczna).

Szablon/styl trochę słaby. Przydałoby się zwiększyć czytelność. Pooglądaj sobie inne CV na podobne stanowiska.
Obczaj: https://www.quora.com/What-is-the-best-resume-format-for-a-Java-developer
Nie mówię, że jakieś super, ale na pewno lepiej sformatowane od Twojego, chociaż sporo tekstu ;)

1

Widzę, że super cI się współpracuje z Java. To jakaś fajna dziewczyna z dalekiego wschodu czy co?

Napisz więcej szczegółów o projektach. Co to był za biznes jaki typ aplikacji, a nie tylko technologie.
Mam wrażenie, że wpisujesz skróty, które były w projekcie, a nie te które znasz i wykorzystywałeś.

0
nie100sowny napisał(a):

Mam wrażenie, że wpisujesz skróty, które były w projekcie, a nie te które znasz i wykorzystywałeś.

Generalnie, nie ukrywam że jest tak jak napisałeś. Właśnie ten punkt mojego cv budzi moje największe wątpliwości. Spróbuję zamiast wymiany wszystkich technologi projektu napisać krótkie podsumowanie obowiązków i faktycznie jakie technologie faktycznie używałem :)

0

Z perspektywy niemerytorycznej:

 1. Ten font którym wypisałeś capslockiem "DOŚWIADCZENIE", "WYKSZTAŁCENIE", itd. jest tragiczny. Pisanie tego capslockiem też imo słabo wygląda.
 2. Te podkreślenia w umiejętnościach tragicznych - słabo to wygląda.
 3. Spróbuj wepchać CV na jedną stronę, a jeśli się nie da to imo ta klauzula o przetwarzaniu danych osobowych powinna wylądować na dole kartki.
 4. W zainteresowaniach nie rozpisywałbym się tak szczegółowo o tym sporcie. Szerokopojęty sport (albo coś w ten deseń) powinno wystarczyć. Jeśli się musisz rozpisywać, to wyrzuć "Głównym moim zainteresowaniem", bo to brzmi jakbyś był odpytywany w gimnazjum przy tablicy.
 5. Po co (preferowany) obok Linux? Jeśli musisz, to wstaw tam spację przed tym nawiasem.
 6. JavaScript, a nie Javascript.
 7. Pomiędzy datą kiedy odbywałeś daną pracę a stanowiskiem wstaw jakiś dwukropek albo w ogóle wrzuć to do dwóch osobnych linii.
 8. Nie masz spacji przed "Tomcat" w Junior Java Developer.
 9. Dwukropek zanim zaczniesz wyliczać w Pracownik Uczelni.
0

Wszystko, wygląda paskudnie.

0
 1. Opis stanowisk tragiczny. Moja sugestia: napisz jedno-dwa zdania o tym co projekt robił (czy to był system sterowania łazikiem marsjańskim, soft dla generatora czarnych dziur, czy system obsługi sklepu monopolowego), możesz ewentualnie napisać konkretnie czym się zajmowałeś, znów max jednym zdaniem, a następnie podaj listę technologii.
 2. Podział skilli słaby, ale ratuje cię tylko to, że znasz jeden stack. Generalnie skille należy dzielić po stacku a nie po "typie". Nie ma sensu pozycja "Języki programowania: Java, C, Python, brainfuck, haskell,....", a następnie pozycja "frameworki" z listą frameworków dla tych wszystkich technologii, bo zwykle szuka się developera konkretnie do czegoś. W efekcie lepiej mieć w jednej linii np. Java: Java 8, Spring 5 (...), JPA, bla bla bla a w następnej cośtam innego.
 3. Chętnie dostałbym kiedyś na interview osobę która wpisała sobie że "zna" JSONa i XMLa. Ciekawi mnie trochę na co się składa taka "znajomość" JSONa, a co do XMLa to jak rozumiem potrafisz biegle pisać XSD? :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1