Szansa na prace?

0

Witam, mam do was pytanie, czy jest szansa żeby znaleźć prace w przyszłym zawodzie. Zacznę od tego, że nadal się uczę, jestem w 3kl technikum informatycznego ale uczę się sam bo wiedza jaką nabywamy w szkole jest tylko pod egzaminy. Znam HTML5, CSS3, JavaScript, C#, ASP.Net, z Javą też miałem trochę do czynienia oraz pythonem. Bardzo lubię poznawać nowe technologie. Teraz przyszedł czas, w którym chciałbym w jakiś sposób z tej wiedzy skorzystać. Teraz mam 4 miesiące przez które mógłbym pracować dlatego chciałbym zacząć od szukania pracy w przyszłym zawodzie aby trochę ją bliżej poznać. Szczególnie interesowała by mnie praca zdalna. Wiele ofert które przeglądałem były zamieszczone w kategorii 100% zdalna a gdy ją przeglądałem wychodziło, że wcale tak nie jest dlatego też nigdzie nie wysyłałem aplikacji. W sumie wątpię, że ktoś się zainteresuje tym bo raczej to my szukamy pracy a nie praca nas ale warto było to napisać. Jeżeli była by jakaś oferta, możliwość cokolwiek to proszę o wiadomość.

0

Praca zdalna na sam początek, kiepsko to widzę.

0

nie

0

Może być ciężko o pracę dla stażysty/juniora zdalnie. Nie masz żadnego doświadczenie, pracodawca nawet nie będzie wiedział czego się spodziewać po takim kandydacie. Spróbuj znaleźć pracę na miejscu, albo wolny czas przeznacz na naukę praktyczną - pisanie kodu własnego projektu.

0

bez solidnego portfolio raczej zerowe

0

Każdy kiedyś spotyka swój zawód. Ty nie jesteś wyjątkiem.

0

"Znam HTML5, CSS3, JavaScript, C#, ASP.Net, z Javą też miałem trochę do czynienia oraz pythonem."

Tylko nie wpisuj tego zdania w CV. Wybierz jeden jezyk, dobierz do niego najbardziej popularny framework i zrob w tym jakis projekcik na pokazówke.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1