Czy zmienić pracę?

0

Cześć. Obecnie pracuję jako serwisant sieci. Praca ciekawa: internet radiowy i po światłowodach, dużo sprzętu (switche, rutery). Dostałem ofertę pracy jako "informatyk" w firmie motoryzacyjnej, która do tej pory korzystała z zewnętrznej firmy. Stawka za w sumie 2 razy większą kasę. W nowej pracy miałbym zarządzać siecią (kilka komputerów), zarządzać programem (jakaś baza danych części na magazynie), prowadzić profil na fb, obsługiwać zgłoszenia przez internet (jakaś pomoc drogowa) itp. Boje się, że przestanę się w jakikolwiek sposób rozwijać. Jakieś podpowiedzi?

P.S. Województwo małopolskie, inż. kończyłem dziennie, teraz zaocznie kończę mgr.

0

To nie ma związku z programowaniem, więc nie wiadomo co Ci odpowiedzieć. Może się rozwiniesz też w nowej pracy? To jak wróżenie z fusów.

0

prowadzić profil na fb

Boje się, że przestanę się w jakikolwiek sposób rozwijać

Bardzo prawdopodobna opcja.

0

Poszukaj pracy za dwa razy większą kasę, gdzie się będziesz rozwijać. Kraków, to duże miasto, więc pewnie prędzej, czy później coś znajdziesz.

0

Nie zmieniaj. Nie na tą.

3

Czyli co? Teraz zarabiasz 2k na ręke? A tam dostaniesz ile? 3-4 k? Rozwijaj się, znajdź robotę za mniej (np ok 3k), która będzie wymagała od Ciebie więcej niż ta co teraz, to potem będziesz mógł sięgnąć po 6k. Idąc prowadzić facebooka zatrzymasz się w miejscu.

Ot moje zdanie. Zrobisz jak chcesz.

EDIT:

W nowej pracy miałbym zarządzać siecią (kilka komputerów), zarządzać programem (jakaś baza danych części na magazynie), prowadzić profil na fb, obsługiwać zgłoszenia przez internet (jakaś pomoc drogowa) itp.

Czyli będziesz sieciowcem, bazodanowcem, pijarowcem i help deskiem:D Wali mi tu JanuszMotors z.o.o

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1