Praca inżynierska

0

czołem, do końca listopada muszę zgłosić temat pracy inzynierskiej. Mam kilka pomysłów, ale chciałem was o to zapytać, może będziecie mieli ciekawsze. Jeśli chodzi o technologie, to najmocniej czuje się w Javie(Spring, Hibernate itd.). Myślałem o jakiejś aplikacji w Androidzie z jakimś Javowym serwerem.

0

Tak.

0

Nie,

0

widzę że dużo śmieszków na forum

0

@Biały Rycerz to dlatego, że przed zadaniem pytania nie sprawdzasz czy były już takie wpisy. A takie pytania padają bardzo często

2

Te wszystkie prace oparte o zrobienie jakiegoś serwisu na Springu/ASP.NET/Whatever wydają mi się strasznie oklepane i mało pasjonujące. Proponowałbym znaleźć jakieś bardziej ciekawe, np. własny serwer/klient pocztowy, komunikator, może prosta przeglądarka internetowa (z własnym silnikiem oczywiście), może jakaś sztuczna inteligencja do jakiejś gry (szachy/warcaby/...). Cokolwiek, co nie jest kolejną stroną do zarządzania rezerwacjami w hotelu.

0

mylisz się kolego, czytałem inne tamaty ale nie znalazłem tam nic co by mnie zainteresowało, dlatego poprosiłem o inne propozycje, zakładając nowy wątek

0

Mamy za ciebie wymyśleć temat, to może jeszcze ci prace zrobić?
Hint: Jak nie masz pomysłu na temat, to pobierasz sobie wydziałową listę tematów 2017/2018 i wybierasz z niej jeden który ci się najbardziej podoba.
Własny temat jest dla ludzi, którzy wiedzą, co chcą zrobić.

0

Musisz mieć jakieś swoje pomysły, albo przynajmniej jakąś namiastkę. Nikt Ci nie poda tematu na tacy i to jeszcze takiego, który łaskawie Ci się spodoba.

2

System CRM wspierający pracę klubu ze striptizem. Klient wchodzi na stronę www klubu i zostawia swój numer telefonu oraz email w celu otrzymania kodu rabatowego. Od tego momentu dziewczyny w systemie CRM widzą delikwenta i dzwonią do niego przez tydzień zachęcając do złożenia wizyty w klubie, klient ponadto otrzymuje powiadomienia SMS oraz maile w których striptizerka z każdą kolejną wiadomością ma na sobie co raz mniej ubrań. Kiedy klient w końcu przyjdzie do klubu z kodem rabatowym, barman widzi od razu, że ma mu nalać coś naprawdę dobrego, a dziewczyny wiedzą, że mają go zachęcać do zamówienia prywatnego tańca. Gdy klient zamówi taniec i będzie zadowolony, to otrzymuje kartę stałego klienta z rabatem 10%, a system zaczyna zbierać na jego temat statystyki, wyświetla dla zarządzającego informacje skąd było wejście na stronę, ile kosztowało, średnia wysokość paragonu, retencję, ARPU itd. Poza tym system będzie na bieżąco pokazywał ile dany klient wydał i po przekroczeniu pewnych kwot wygeneruje dla niego kupon zniżkowy na alkohol, tak aby klienta upić, a następnie skłonić do wydania więcej niż zamierzał. Do systemu warto dodać elementy grywalizacji np. klient widzi biust i musi zgadnąć jego rozmiar, jeżeli zgadnie otrzymuje kupon zniżkowy na prywatny taniec z dziewczyną, której biust oceniał. System ponadto na podstawie danych historycznych będzie szacował obłożenie klubu i podpowiadał managerowi ilu przyjdzie klientów, ile musi mieć dziewczyn oraz ile szacunkowo zarobi. Jeżeli system będzie przewidywał w danym dniu małą ilość klientów, powinien przygotować automatycznie kampanię na Groupona tak aby zapewnić odpowiednie obłożenie klubu.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0