Praca inżynierska

0

Czy może mi ktoś pomóc - temat mojej pracy to MULTIMEDIALNY BUDYNEK HOTEL.
Nie wiem dokładnie co w planie przedstawić. Jak to wszystko rozpocząć :/ Jaki najlepszy byłby system zarządzania = Urządzenie do sterownaia sprzętem w multimedialnym motelu? Czekam na jakieś wskazówki

0

Trzeba było myśleć zanim wziąłeś temat. Przecież nikt nie narzuca tematu, każdy może wybrać co mu pasuje. Nawet jeśli inaczej mówią profesory to zawsze masz prawo pisać na dowolny temat który przyjmie dowolny doktorzyna.

0

Racje inżynierze tylko pytam o jakieś wskazówki - po prostu taki temat wybrałem i tyle. Tym bardziej, że temat wydaje mi się w miarę ciekawy i mam kilka przydatnych informacji na w/w temat.
Może ktoś mi pomorze w doborze sterowania sprzętem. KNX bądź coś innego ?

(Pomoże)*

0

Ostatnio zainteresowałam się Kinnectem, bo zadziwiło mnie ile to ustrojstwo potrafi - teraz wszystko bym na Kinectach oparła :>
Super, bo:

  • wykrywa postać gdy się pojawia
  • rozpoznaje twarze
  • rozpoznaje głos
  • można sterować machając rękoma (bajer!)

A co z tym dalej zrobić - to już tylko twoja wyobraźnia :) ja zamierzam jakąś gierkę dla wprawy napisać, ponga czy innego arkanoida (sterowany łapami, bajer!).

Jak nie wiesz co w planie przedstawić, to po to masz promotora, żeby go zapytać... jak dobry promotor to nie tylko nakieruje, ale jeszcze udostępni sprzęt i literaturę.

0

To ja nie rozumiem - ktoś sam wybiera temat, a potem nie ma pojęcia czym się zająć? :|

0

Dobry pomysł z tym Kinnectem. Dzięki a jeśli chodzi o plan pracy to pytam bo zawsze lepiej coś oryginalnego można przedstawić. Hheheh Może ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe pomysły?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0