co to jest?

0

Witam,
chciałem się dowiedzieć na temat jakiego zagadnienia muszę poczytać żeby zrozumieć co się dzieje w poniższym kodzie. Chodzi mi o ten parametr login.

<TextControl(loginform[login]=)>

0

Napisz coś więcej. Skąd ten kod? Tak to można zgadywać, że to część jakiegoś systemu szablonów. Może TextControl jest zbiorem różnych pól tekstowych, loginform zawiera w sobie pola tekstowe wykorzystywane w typowych formularzach logowania czyli login i hasło. Może zamiast loginu jest jeszcze email. System szablonów zamienia później taki kod w kod zrozumiały dla przeglądarki, czyli html.

0

Poznaję mechanize z pythona. Jeden z portali na którym testuję, zwraca właśni taki kod html. Logowanie do niego, odbywa się tylko po przez podanie loginu i hasła. Przynajmniej od strony użytkownika. Generalnie, próbuję naśladować przeglądarkę i moim celem jest zalogowanie się do portalu. Dane do logowania rzecz jasna znam, tylko w tym przypadku, nie wiem jak je przesłać.

0

jak, jak przesłać? normalnie postem a jak inaczej, tu nie masz wielkiego pola manewru, jedynie wiedzić czy login leci jako login, czy username, czy email

0

Jest to za mała ilość informacji dla mnie, możecie powiedzieć co mam przeczytać, jeśli nie chcecie mi tego dokładniej wytłumaczyć?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1