Wątek zablokowany 2015-06-03 09:07 przez dzek69.

Firma pozycjonująca

0

Znacie jakąś dobrą firmę pozycjonującą ?
Jeśli tak to podajcie jakieś namiary lub adres www. Najlepiej z Katowic lub okolic.

0

dla mnie Sunrise System z Poznania, odziały też mają.

0

Nie mają w Katowicach , a chciałbym się z nimi spotkać i obgadać szczegółowo mój plan.
Co sądzicie o Webpro z Katowic? Ich strona webpro.pl . Czy są ok?

1

W XXI wieku można prawie wszystko załatwić telefonicznie, włącznie ze szczegółowym obgadaniem planu.

0

no tak, zadzwoń pogadaj. Aczkolwiek nawiną Ci makaron....
Dla mnie nie jest to dobra firma pozycjonująca bo na www mają "agencja interaktywna" robią strony, sklepy etc...czy robią dobre pozycjonowanie? naprawdę nie sądzę.
Pozycjonowanie to osobna dziedzina.

2

Z moich doświadczeń im firma jest bardziej "tylko pozycjonerska" - tym gorzej. Rozwalą Ci kod strony, bo się na tym nie znają, naspamują Internet Twoimi linkami (sporo osób się zrazi, bo będzie trafiać na Twoją stronę wcale tego nie oczekując), a jak komuś przyjdzie coś głupiego do głowy (i być może ktoś to zgłosi) to w ogóle wywalą Cię z Google.

Miałem doświadczenia z takimi firmami - stwierdzam, że zdecydowanie etap optymalizacji SEO powinien być częścią pisania kodu.

Najciekawszy przypadek jaki miałem:

  • Zepsuli linkowanie na stronie, Google widział nieskończoną liczbę duplikatów podstron.
  • Zepsuli CAŁKOWICIE wersję angielską strony. Po prostu nie działała. Ponieważ ingerencja w kod była tak duża, zgodziłem się JA tylko poprawić to na tyle, żeby działało - ale w ogóle angielska sekcja nie miała tagów <title>
  • Tylko kilka podstron miało stosowne tagi <title> - nawstawiali tam swojego magicznego spamu, usuwając powiązanie tagów <title> z CMS. Kiedyś tagami można było zarządzać z CMS - do każdej podstrony - zepsuli też to
  • Ich skrypt poprawiający jakieś nagłówki spowodował USUNIĘCIE tagów <h3> bodajże z każdej podstrony innej niż strona główna.

Pozycjonowanie to głównie dobra treść, struktura strony (kod HTML), mapa strony. Potem można walczyć o dobre linki.

SEO to jest taka kategoria usługi, że płacisz, a nie masz gwarancji efektu. Stąd jest naprawdę dużo partaczy i oszustów - łatwa kasa.

0

Ja również polecam webpro.pl, nam stworzyli fajną stronę (mimo że z koleżanką im trułyśmy :D to byli super mili i zrobili tak jak chciałyśmy aby było w babskich detalach) i pomogli na początku w jej pozycjonowaniu.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0