Co będziesz robić po wojnie?

0

Jako, że mamy 3 lata spokoju więc proszę o ustosunkowanie się do ankiety.zxc.jpgzxc2.jpgzxc3.jpgzxc4.jpg

0

Czyli wojna z Rosją za 3 lata? Uff, przynajmniej zdążę bitcoina sprzedać.

0

Wejdę do rządu.

1

Jeśli PL wejdzie w wojnę to spakuję walizkę i powiem powodzenia. Na pewno za tych polityków i poprzednich nie marnował bym życia swojego. Naginie kwiatu narodu a zostają plewy potem :-D i nadal rządzą a rząd wiadomo co zrobi to co ja, da nogę w razie czego lub wykrzyczy w TVP niech żyje Karolus Rex...,. a nie tym razem jakiś kacap a już nie Karolus.

Nieraz czytam wypowiedzi byczków jak to by walczyli za kraj - super pochwalą, doceniam. Zostańcie w zdrowiu i powodzenia. To nie jest postawa przez jaką by upadło Państwo - najpierw trzeba mieć czego bronić, a dopiero potem wymagać obrony. Ludzie sami muszą chcieć bronić - więc zróbmy takie państwo aby chcieć go bronić, a obecnie to jest kur...dół dla rodzinek politycznych i skorumpowanych polityków oraz rodzinek urzędniczych. Polska to taka mała urkina - była by tym samym jak by nie była bardziej wtopiona w zachodnie kraje - tylko to nas ratowało przed staniem się tym czym dowolna post kacapia mentalna w ostatnich stuleciach. . Korupcja jest w kosmos u nas, ale jeszcze nie tamten poziom wschodni.

Więc czego tutaj bronić, można sprzedać tego opla jak ktoś ma lub iść jako mięsko do armaty zarządzanej przez generała po partii co dostał fuchę bo dobrze trzymał kogoś za lufę.

2

Ankieta nie działa
Dlaczego nie należy zamieszczać ankiet w postaci obrazków

Cimron napisał(a):

Jeśli PL wejdzie w wojnę to spakuję walizkę i powiem powodzenia.

Jak wejdzie w wojnę to może być za późno na pakowanie walizek, chyba że chcesz odwiedzić rodzinę w kraju.
Na przykładzie Ukrainy proponuję pakować jak będą się zbierać czołgi pod granicą.

0

Jak bym wierzył że za 3 lata będzie wojna to już bym się pakował.

Przy okazji uczmy się od najznamienitszych ludzi sukcesu bratniej Ukrainy: https://www.lemonde.fr/en/m-le-mag/article/2023/06/01/ukrainian-oligarchs-secret-escape-to-the-french-riviera_6028690_117.html

0

Który jasnowidz mówi, że za 3 lata wojna?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1