Płacą Wam na czas?

0

Każdy programista zarabia 15 k na b2b, co wiąże się z większym ryzykiem opóźnień w pensyjce niż u juniorów na umowie o pracę.
Zdarzają się u Was opóźnienia?

Ja gdybym się nie upomniał to bym w ogóle chyba nie dostał. Pierwsza wypłata i 2 dni spóźnienia czyli po 16 dniach od wystawienia faktury. Najlepsze, że to spółka państwowa.

3

Bo pewnie zarabiasz więcej niż dyrektor tej instytucji. A to on musi zrobić "approva" na rachunek.
Jak zobaczył ile dostajesz do pewnie pił dwa dni. Stąd ta obsówa.

1

Tauron?

1

Obstawiam raczej to -> https://pgeej1.pl/

9

Myślę, że jeśli nie płacą komuś na czas, to nie jest jeszcze programistą tylko juniorem albo wolontariat robi.

1

Duże agencje pracy pasożytujące na kontraktorach przeważnie płacą w miare na czas, +- 14 dni od wystawienia FV, mają całe działy kięgowe tylko od tego :)
Z mniejszymi firmami lub podmiotami, które nie są IT bywa, że są drobne opóźnienia lub wydatek musi być klepnięty przez manago lub dyrektora. Jak obsówa jest dłuższa niż dwa tygodnie to wstrzymaj robotę dopóki kasa nie znajdzie się na koncie, pogadaj z prawnikiem ewentualnie, żeby dymu nie było.

1

Tak sie zdarza - znajomemu firma wyplacila 3-4 miesiace po terminu (tylko ze zaplacili wszystkie 4 faktury zalegle naraz) - choc moze gdyby bardziej sie domagal to poszloby to szybciej (ale ze mial $ i wiedzial ze i tak mu wyplaca to sie nie denerwowal jakos szczegolnie)

0

mi czasami trochę później, ale kasę już odłożyłem do końca roku więc w sumie bez różnicy

1

Julian, może dlatego, że zauważyli, że nie odróżniasz | od || i lecisz do zwolnienia, więc co za różnica kiedy Ci zapłacą?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0