Jak aplikować do firmy?

0

Cześć, jestem studentem 2 roku informatyki. Znalazłem firmę która poszukuje mlodszego programisty Java. Niestety studia nie pozwalają mi na pełen etat i chciałbym spróbować odbyć tam bezpłatny staż np. 3 miesiące przychodząc 2 dni w tygodniu. Chciałbym prosić o pomoc, otóż w jaki sposób mam aplikować? Wysłać CV i list motywacyjny na tego młodszego programistę i jeśli jakimś cudem udałoby się dojść do rozmowy kwalifikacyjnej to wtedy mówić że jestem ograniczony czasowo i wystarczyłaby mi bezpłatna praca? Czy powinienem to zawrzeć w mailu a w załącznikach list motywacyjny oraz CV? Dodam, że wymagania na tego młodszego programistę spełniam bez problemu.

0

A gdybyś tak napisał/zadzwonił bezpośrednio do HRu?

3

A jak chcesz iść do dentysty, to piszesz na forum, żeby zapytać jak się chodzi do dentysty czy np. dzwonisz do gabinetu i próbujesz się umówić?

0

Możesz normalnie napisać w mailu, że szukasz pracy w ograniczonym zakresie czasowym i załączyć CV. Ktoś tam chyba czyta te maile i odpowie czy są zainteresowani :)

0

Ehh a potem Janusz biznesu czyt Mareczek z Ssystems próbuje swoich sił w wmawianiu wszystkim że nie zasługują na wypłatę. Proszę Cię, skoro firma poszukuje kogoś na etat to znaczy że chce mu zapłacić, a nie liczy na to że ktoś zrzeknie się wypłaty bo nie będzie mógł być na cały etat.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1