Prośba o poradę.

4

Witam,

ostatnio dostałem ofertę pracy jako programista salesforce.com. Zaproponowano mi 4200zł na okresie próbnym który będzie trwał 6 miesięcy. Po tym okresie, jeżeli się sprawdzę, mam dostawiać 6200zł. Firma obiecała mnie też przeszkolić z technologii których będę używał w pracy. Będzie to umowa o zatrudnienie na 1-1,5 roku. Niestety wymagana jest ode mnie duża mobilność ponieważ możliwe, że zostanę wysłany do biura do Warszawy albo może nawet za granicę. Niestety nie posiadam za dużego rozeznania w zarobkach programisty w Warszawie. Słyszałem za to, że utrzymanie w stolicy jest dużo droższe niż gdzie indziej w Polsce. Obecnie jestem inżynierem i został mi jeszcze jeden rok do obrony magistra. Jeżeli chodzi o doświadczenie zawodowe to od pół roku pracuję jako programista aplikacji mobilnych. Czy wg. ta oferta jest atrakcyjna i czy opłaca się brać urlop dziekański albo zrobić ostatni rok zaoczne?

0

Niestety wymagana jest ode mnie duża mobilność ponieważ możliwe, że zostanę wysłany do biura do Warszawy albo może nawet za granicę
Niestety?
Każdy dzień pobytu w delegacji np. w Niemczech to 42 euro dodatkowo. Dziennie. Na rękę.

0

Jest to stawka brutto. Jeżeli chodzi o mobilność to chodzi raczej o przeprowadzkę do warszawy/za granicę niż o delegację.

0

Dla studenta to na pewno atrakcyjna oferta.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1