HTML/CSS proszę o poradę.

0

Witam.
Jestem tu nowy i mam pewien problem. Od jakiegoś czasu piszę strony "od zera" w HTML5 CSS3 JS najpierw dla siebie w ramach nauki. Otrzymałem zlecenie od fotografa na zrobienie strony WWW i tak jak zawsze zacząłem od zera. Strona jest statyczna posiada index, o-mnie, galeria, portfolio, blog i kontakt z tym że index kontakt i o-mnie jest zapełniona w sensie że gotowa w 100% reszta jest pusta. Pomysł jest taki żeby galeria portfolio i blog były dynamiczne i miały panel admina i tu pojawia się ten problem(przyznam że zadanie mogło mnie trochę przerosnąć) jak to zrobić, Pomyślałem o wordpresie ale nie wiem jak się za to zabrać. Tu także mam pytanie do tworzących strony zawodowo: widze dużo agencji reklamowych gdzie sporo korzysta z wordpress i jak oni to robią? cisną z darmowych szablonów i to edytują a potem sprzedają czy jak? Jednak ogólne pytanie brzmi Czy tak jak ja chce zrobić tą strone(w sensie że najpierw statyczna) to się wgl opłaca? Czy polecacie inny sposób na tworzenie? i proszę o pomoc z tym tematem. Dziękuje :D

0

Ale taka prosta strona fotografa to wizytowka, wydaje mi sie ze nie potrzebne jest dawanie panelu admina.

0

Teoretycznie tak ale chciałby sobie sam dodawać posty do bloga oraz tworzyć galerie na hasło i ogólnie zdjęcia dodawać na co dzień.

0

w wordpressie robisz własne theme i do statycznej strony możesz dodawać dynamiczne treści. ew możesz sam zrobić panel admina w php, pythonie, ale to już jest trudniejsze

0

O to właśnie mi chodzi żeby do statycznej dodać dynamiczne treści ale czy mogę tak zrobić żeby zacząć od tego co mam zrobione czy muszę zacząć od zera nowy theme ? Swój panel adm na razie odkładam na potem. Czy moja strona musi być specjalnie dostosowana do wordpress?

0

Musi być:) i musisz chociaż liznąć php aby to zadziałało, poza tym musisz dużo poczytać o Wordpress. Czeka Ciebie nie lada zadanie :) Moim zdaniem lepiej jest w tej sytuacji kupić szablon i go po prostu wdrożyć, a później zacząć się tworzeniem własnych rozwiązań.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1