Kurs Java w Poznaniu, proszę o poradę.

0

Hej :)
Poszukuję kursu javy w Poznaniu, czy mógłby ktoś coś polecić/odradzić (tak ze swojego lub znajomych doświadczenia)?
Mój poziom jest prawie zerowy.
Wrażenie mam, że dwie najbardziej popularne firmy to: (ale na inne również jestem otwarty)

  1. Coders Lab
  2. Software Development Academy

Ze strony organizatorów wiadomo - wszystko cacy, gwarancja pracy i w ogóle... Lecz czy ktoś miał może okazję osobiście skorzystać ze szkolenia javy (bądź innych) w którejś z nich, jeśli tak proszę o opinie.

P.S. Prosiłbym nie pisać, że lepiej uczyć się samemu... Wiem, że dla wielu to może być dobra droga, lecz ja w swoim położeniu, z różnych powodów (przede wszystkim czas), zdecydowanie wolałbym pójść na zorganizowane szkolenie. Tylko chciałbym właśnie na takie z którego coś wyniosę, warte pieniędzy, stąd pytanie.
Dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam
Artur

//wcześniej zadałem to samo pytanie w złej kategorii, niestety nie mogę tam usunąć. Pardon

0

Polecam samodzielna nauke.

Jak juz musisz to moze https://get2it.pl/
Szkola tam ludzie, ktorych przynajmniej kojarze i pracuja w Poznanskich firmach.

0

Miałem okazję skorzystać z jednego z wymienionych kursów. Plusem jest usystematyzowanie nauki i ukierunkowanie. Jednak że nie ma co się łudzić że przez samo uczestnictwo czegoś więcej się nauczymy. Opierając się tylko na obecnościach jedynie co możemy z kursu wynieść to krzesło, telewizor.. :) Kurs wymaga dużo samodzielnej nauki oraz przygotowania, najlepiej iść gdy już miałeś styczność z programowaniem. Ogólnie ocena pozytywna -. Po kursie jesteś w miarę przygotowany aby próbować wejść na rynek.
Całość jednak pozostawia za sobą niedosyt który trzeba uzupełnić (chodzi tu o podstawy które jakby nie patrzeć zdobędziesz na studiach).

0

Na sam początek najlepiej internetowe kursy, jak masz podstawy to wtedy więcej złapiesz w takich zorganizowanych kursach. Jestem polonistą, który programuje, więc jak ktoś ma zapał do nauki i otwarty umysł to nie ma przeszkód, żeby spróbował swoich sił w tej dziedzinie. Co do darmowych kursów, miałbym wątpliwości co do ich merytorycznej wartości. Zrobiłem kurs z programowania na eduwebie w dobrych pieniądzach, a teraz dają jeszcze rabat 20% z okazji swoich urodzin. Rzadko ogólnie w tej branży zdarzają się takie promocje także warto nie przegapić. Później tylko praktyka i praktyka.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1