MacBook Air 2020?

0

Cześć czy ktoś z was używa MacBooka Air 2020 ? Posiadam maca pro 2015 roku i przyszedł czas na zmianę. Zastanawiam się tym razem nad Air i5 i 18 ram. Korzystam z emulatorów i tu pytanie czy Air nie będzie się grzał ?

1

Jesteś pewien, że chcesz Mac? W jego cenie dostaniesz sporo wydajniejszy Ultrabook.

3

Nie warto, tylko Macbook Pro daje ci profesjonalizm. Telusko twierdzi, że Macbooki Air są dla pani Krysi z biurokracji.

0

W 2015 sceptycznie przechodziłem na os x bo musiałem mieć dostęp do emulatora ISO. I nigdy już nie wrócę do badziewia jakim jest Windows. Mam na drugim komputerze Linuxa ale nie mogę zainstalować wielu apek jak np do obsługi SMS z telefonu itp więc zostaje jedynie mac.

1

nie mogę zainstalować wielu apek jak np do obsługi SMS z telefonu

Tego się nawet nie instaluje, po prostu wchodzisz na https://messages.google.com/ i masz SMS w przeglądarce. No chyba, że zamiast telefonu masz Ajfona, ale w takim razie pretensje możesz mieć jedynie do siebie, sam siebie tak skrzywdziłeś :P

0

No właśnie widzisz w macu możesz zainstalować i nie musisz używać do tego przeglądarki. Jak pisałem wcześniej Linux jeszcze ok ale ma swoje ograniczenia a Windows odpada
PS mam telefon z Androidem

0

To tym bardziej na Twoim miejscu nie szedłbym w tą stronę, lecz zrobisz jak będziesz uważał.

0

@reactos: możesz wyjaśnić, co mnie, jako użytkownikowi z tego, że bsd mają „czysty kod”? Tylko nie pisz, że mniejsza ilość błędów, bo ta jest wprost proporcjonalna do możliwości oferowanych przez system i jego ogólnej popularności. Więc bsdowcy mogą pisać, że mają czyste kody, bo to generalnie mało kogo interesuje... poza nimi.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1