historia przeglądania

0

Witam, Chciałbym zapytać czy jest jakaś możliwość przywrócenia usuniętej historii przeglądarki? Bardzo mi na tym zależy. Jeśli tak to jak?
Z góry dziękuję za pomoc.

0

Wątpliwe ale możesz sprawdzić gdzie twoja przeglądarka zapisuje historię na dysku a potem przejechać to softem do odzyskiwania danych.

0

jeśli nie nadpisało danych, co raczej wątpliwe ...

1

Jeżeli bardzo ci zależy to odezwij się do własnego operatora telekomunikacyjnego - ma obowiązek trzymać logi twoich połączeń przez rok.

0

Odzyskałem pliki. Jest tam pliczek History, jak go wczytać do google chrome? Bo nigdzie nie widzę opcji? Znalazłem tylko opcje wczytania zakładek z pliku html. Chcę wczytać, żeby zobaczyć godziny odwiedzenia danej strony, bo jak odtworzę plik za pomocą notatnika to jest częściowo zakodowany i nie widać godzin.

0

@marnit podmień aktualny plik z historią z tym odzyskanym? ;]

0

Tak sobie pomyślałem, nie wiem na ile to się sprawdzi ale jak jesteś zalogowany do konta google w przeglądarce na trwałe to możesz zobaczyć na https://history.google.com/history/ - tu teoretycznie Ci się pokaże to co wpisałeś w google i rekordy z wyszukiwania które otworzyłeś. Może jakoś pomoże :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0