Router - konfiguracja wifi

0

Dzisiaj zresetowałem sobie router ThomsonG850-4U i w panelu admina znikła mi zakładka ustawienia wifi. W ogóle nie świeci się też dioda wifi i nie mam dostępu do neta, chyba, ze podłącze kabel - wtedy wszystko ok. Po prostu wysiadło wifi, które było cały czas i działało dobrze przez jakieś 2 lata. Po resecie, mam zakładkę wifi tylko na chwilę, kiedy chcę coś ustawić to wyskakuje info, że strona nie istnieje i zakładka znika po odświeżeniu panelu.
Przekopałem neta, ale potrzebuje więcej pomysłów, jak to rozwiązać nie dzwoniąc do UPC i techników ;).

0

spórbuj zresetować jeszcze raz
jak nie pomoże to spróbuj wyeksportować ustawienia routera, otworzyć w jakimś edytorze tekstowym, wpisać tam ręcznie dane dotyczące wifi i zaimportować z powrotem

0

Resetowałem kilka razy, problem w tym, że opcje routera mam cały czas na disabled. Mam tylko możliwość włączenia interfejsu, ustawienia kanału i zaakceptowania zmian. Problem w tym, że po akceptacji wyskakuje, że nie ma takiej strony :P.

0

Dobra problem innego typu. Okazało się, że router nie ma wykupionego w ofercie wifi. Tylko dziwne, że na fabrycznych ustawieniach działało, a po restarcie już nie.

0

No cóż wynika z tego, że błędem było pierwsze działanie routera, a teraz to po prostu normalne działanie, skoro usługa nie została wykupiona.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1