Wątek przeniesiony 2017-11-23 20:00 z Off-Topic przez furious programming.

Kogo bardziej cenicie/do kogo macie większy szacunek?

0

Żołnierzy czy policjantów, a może do obu nie macie szacunku, albo nie cenicie żadnych, albo może do którychś macie ambiwalentny stosunek, a z drugiej strony do jednych macie pretensje o to, że są marionetkami w rękach władzy, które czasami muszą opanowywać słuszne lub mniej słuszne manifestacje patriotyczne, a drudzy są pachołkami w rękach Hamerykańców?

3

Na równi stawiam policjanta, żołnierza, sprzedawczynię w lidlu, dyrektora banku i pracownika MPO. Mniejszy szacunek szacunek lub jego brak to mam do ludzi którym nie chce się pracować bo 500+ i inne zasiłki wystarczą do życia.

0

Mój szacunek publiczny jest wprost proporcjonalny do korzyści (albo strat) jakie dana osoba może przynieść. Szacunek prywatny nie ma zawodu, rasy ani kultury.

0

jesli chcesz zabijac ludzi podpalac wioski gwalcic kobiety i dostawac za to niezla kaske to zostan zolnierzem , jesli szczytem twoich ambicji jest dawanie mandatow i czasem pobicie kogos to zostan policjantem :)

1

policjanta, żołnierza, sprzedawczynię w lidlu, dyrektora banku i pracownika MPO

Abstrahując od pewnego minimalnego szacunku należnego osobie, wynikającego z podstawowej godności ludzkiej, który mam z zasady do każdego, to z tych wymienionych zawodów zdecydowanie większy szacunek mam do sprzedawczyni w lidlu i pracownika MPO niż do dyrektora banku. Sprzedawczyni w lidlu albo pracownik MPO wykonuje prostą, ale ciężką i pożyteczną pracę, na dodatek taką, której wiele osób nie chciałoby robić. Natomiast pożyteczność pracy niektórych osób na wysokich stanowiskach w sektorze finansowych bywa często dość wątpliwa. Przykładowo umiejętność wcisk... sprzedawania ludziom kredytów tudzież różnych "produktów" poprzez takie manipulowanie warunkami aby wydawały się korzystne niekoniecznie jest dla mnie działalnością budzącą szacunek i prestiż.

0

Nie mam szacunku do tzw. celebrytów, osobowości telewizyjnych, gwiazd, polityków wszelkiej maści i durnych ludzi, których niestety jest zatrzęsienie jest na około.

0

Nie wiem jak Wy, ale ja głównie szanuje ludzi, którzy zmieniają moje przekonania na lepsze.

Ostatnio np. zobaczyłem spoko apkę ze spoko wyglądem na androida napisaną w Kivy! Sęk w tym, że od lat wiem, że taki framework istnieje, ale w głowie go 3 razy skasowałem, bo przykłady jakie były to głównie dotyczyły małych gier, a UI takie sobie (nie natywne) więc średnio, a jak pobrałem coś na phona to wywlało się. Całość postawiona na pythonie, a platforma mobilna mu nie służy więc wiecie peszek.

No a tu taka zmiana. Zobaczcie: https://kivy.org/#gallery (KOGNITIVO - Brain Training)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1