Książki/tutoriale w subskrybcji - z czego korzystacie?

0

Hej na rynku zdaje się jest kilka usług subskrypcji kursów/materiałów związanych z IT zarówno dla firm jak i użytkowników indywidualnych.
Pracuję na własny rachunek więc oferty korporacyjne mnie nie dotyczą. Chętnie jednak poznam wasze opinie o usługach sensownych kosztowo dla JDG/małych organizacji.

Sam od 2-3 miesięcy mam abonament w Packt (https://www.packtpub.com/). Ogólnie mi się spodobało, więc pewnie zakupię dostęp na 18 miesięcy z góry. Pytanie czy znacie jakieś opcje porównywalne/lepsze do Packt? Może jest na rynku coś lepszego w porównywalnych pieniadzach?

Co do moich motywacji to zdecydowałem się na Packt bo tanio wychodzi a i tak co miesiąc kupowałem jakieś materiały z tematów, które mnie zainteresowały. Zazwyczaj były to jakieś kursy na Udemy. W subskrypcji spodobało mi się to, że mam stały dostęp do wszystkiego, więc jak chce sobie poczytać o pentestingu to po prostu sobie otwieram i czytam bez zastanawiania się czy wydać kolejne 40zł. Do zakupionych materiałów bardzo sporadycznie wracam, wiec preferuję mieć szeroki dostęp niż materiały na własność jak na Udemy. Podoba mi się też dostęp do ebooków oraz kursów video, bo na Udemy niestety są tylko materiały Video, które są OK dla zupełnie nowych tematów, ale już niezbyt się sprawdzają do tematów, które znam i chcę poszerzyć wiedzę - książkę po prostu znacznie łatwiej scrollować niż video.

Jedyne co mi przeszkadza w Packt to słaba współpraca z moim czytnikiem (Onyx) - ich apka mobilna jest bardzo słaba. Mogliby to jakoś dostosować do eInk.

1

Ja korzystam z acloudguru. Fajne do nauki clouda.

2

Subskrypcja Oreilly - nie ma sobie równych.

0

Te książki w ramach subskrypcji są dostępne tylko za pomocą aplikacji internetowej, czy można też pobierać pdfy?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1