Polskie uczelnie w kanadyjskich firmach.

0

Jak patrzą na polskie uczelnie przy rekrutacji do kanadyjskich firm it stacjonarnie? Warto kończyć politechnike z zamiarem wyjazdu do CA?

0

Pierwszy stopień studiów możesz zrobić w Polsce i złapać trochę doświadczenia, drugi poziom możesz zrobić w kraju typowo anglo (np. Anglia) albo francuskojęzycznym (np. Francja, Belgia) równolegle gdzieś pracując. Potem możesz uderzać do Kanady. Kanada jest częściowo anglo i częściowo francuskojęzyczna i ma duże powiązania z krajami skąd ludzi kolonizowali te kraje czyli Anglia, Walia, Szkocja oraz Francja.

0

No właśnie mam żonę i 9 mies synka :D więc z takim jezdzeniem raczej średnio. Planowałem skończyć studia tutaj. W trakcie zająć się Pythonem i data science po godzinach. Na razie jestem na Froncie. Niby są opcje studiów online. Najwygodniej byłoby mi skończyć studia niestacjonarnie w Gliwicach/Kato. Znowu studia online na jakimś US uniwerku albo kanadyjskim to chyba ciężki temat i kosztują nie mało. Dlatego pytałem czy studia w pl są respektowane. Wiadomo że skill jest najważniejszy ale studia też sa potrzebne

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0