Jakie uczelnie

0

Witam , w tym roku pisalem maturę mój wynik to cos kolo 50\60 z rozszerzenia i jakieś 90 z podstawowej matematyki.Czy z takimi wynikami mam szanse dostać,się gdzieś na studia informatyczne ? ,wiem tylko ze na Uniwersytecie Śląskim z takim wynikiem prawdopodobnie bym się dostał.Z góry dziękuje za odpowiedzi.

0

Każda szkoła może mieć inne warunki, podaj konkretnie, na jakiej ci zależy.

0

UWr na 100 procent
PWr może, o ile progi nie skoczą

0

Chodzi mi o przyjazna atmosferę, bez wyścigu szczurów.Poziom nie musi być jakiś wysoki bo wiem ze programowania muszę w dużej mierze samemu się nauczyć.Czy z wynikiem kolo 50 z magmy na pewno dostaje się na UWr?

0

Nie ma nic pewnego. Wszystko zależy czy będzie duża grupa osób lepszych od Ciebie czy też nie.
Co jeszcze zdawałeś oprócz matematyki? Tutaj masz informacje o rekrutacji na informatykę, sam sobie oceń czy się dostaniesz. Ostatnio próg punktowy było coś ok. 180
http://www.rekrutacja.uni.wroc.pl/kierunek.html?id=7920#zasady

0

Niestety na rozszerzeniu zdawalem tylko matematykę a tak to same podstawowe obowiązkowe.Znacie jeszcze jakieś inne uczelnia e o niższymprogu bo na UWr z 1 rozszerzeniem raczej ciężko .

0

Chociaż chwila w tym linku który podales wyżej jest napisane ze matematyka jest brana rozszerzona *2 i potem może jeszcze raz byś brana jako przedmiot dodatkowy tak?Czyli w sumie nie zdając informatyki jest szansa się dostać , bo mówisz ze ostatnia osoba miała 180 w pierwszej turze?

0

A no niestety mi wychodzi co kolo 137 :(

0

Orientuje się ktoś czy z wynikiem 50% z rozszerzonej matematyki (tylko to zdawałem na rozszerzeniu) dostałbym się w tamtym roku na jakieś studia informatyczne (zakładam że progi jakoś bardo się nie zmienią)

0

Na "jakieś" byś się dostał. Jeśli chcesz wybrać uczelnie w ten sposób, że ktoś na forum ci napisze "dostałbyś się do XYZ" i tam złożysz papiery, to powodzenia :D Nawet nie napisałeś miasta.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0