Czy jest sens iść na kurs programowania?

0

Szukałem bootcampów programowania na różnych stronach, znalazłem na CodeSkills. Ktoś był? Poleca czy nie?
I czy to w ogóle sens wydawać pieniądze na to czy lepiej poszukać informacji samemu w necie?

0

Wałkowane 10 000 razy. Tutaj jest moja opinia na ten temat: http://4programmers.net/Forum/1271340

0

Zależy - jak lepiej się Tobie uczy, jedni lubią, by ktoś stał nad nimi i coś tłumaczył, ale nie wiem, czy korepetycje nie wyjdą taniej.... Jednoznacznie trudno powiedzieć, czy dobre czy złe, dla kogoś taki sposób nauki może być owocny, ale jeśli to ma byc dla jakiegoś papierka, to można sobie darować.

0

Czy ktoś był na kursie CodersLab na backendzie?

0

Ja byłem na kursie programowania w CodeSkills o wiele krótszym i tańszym niż bootcampy, uważam że bylo całkiem w porządku

1

.

0
geekLuke napisał(a):

Niestety, firma GoWork zabezpieczyła się: pobrała opłatę 6000zł z góry.

Katastrofa jakaś. Ludzie naczytali się, że brakuje programistów i jak grzyby po deszczu pojawiły się firmy które w 6 tygodni zrobią z ludzi programistów.

Jak się okazuje na rozmowach kwalifikacyjnych, wyszliśmy z bootcampu z marginalną wiedzą w porównaniu do wymagań pracodawców.

zamiast uczyć się samemu to czekaliście na zbawiciela który w cudowny sposób was oświeci?

Nie wiem, czy nie trzeba jeszcze raz przejść Bootcampu w normalnej firmie.

Nie, nie trzeba. Musisz sam się uczyć, jeżeli już na początku potrzebujesz bata w postaci kursu nie nic z tego nie będzie. Jak tak bardzo chciałeś wydawać pieniądze to za 300 USD masz lynda.com i teamtreehouse.com na pół roku gdzie są najlepsze kursy online, do tego forum pełne ludzi chętnych do pomocy.

2

A po co Ci pozew zbiorowy? Złóż normalny z powództwa cywilnego, którego przedmiotem będzie niedotrzymanie warunków umowy. Prawie na pewno sąd Ci przyzna rację - inne osoby mogą przystąpić do powództwa, ale nie trzeba robić pozwu zbiorowego (on ma sens jak się pozywa Apple albo Samsunga, a poszkodowanych jest 2000)

0

Ja brałam udział w kursie Programowania z Codeskills w wakacje. Nie wiem skąd taka opinia. Ja byłam bardzo zadowolona. Płatność była w 2 ratach a nie całość z góry. Jak Ci się nie podobało to trzeba było zrezygnować na początku. Ja miałam częściowe finansowany kurs z Urzędu Pracy.

Jak dla mnie bardzo fajny boot camp. Myślisz, że pójdziesz na kurs i będziesz już mistrzem programowania? Trzeba włożyć w to wiele własnej pracy a nie tylko być na zajęciach.

Firma znalazła mi prace i wszystko się super układa. Zapisałam się na kolejny kurs z codeskills, tym razem na testera oprogramowania.

Osobiście bardzo polecam

0

ja odradzam, jesli się w niego nie zaangażujesz, to i tak niewiele z tego wyniesiesz, a są drogie i finansowo się nie opłaca
A jak się zaangażujesz to z materiałów i darmowych kursów online jesteś w stanie za darmo dostatecznie dużo się nauczyć, by rozpocząć staż, gdzie będziesz się już uczył od profesjonalistów

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1